Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Půlnoční premiéra ve 3D naprostá krása! Váhám mezi tím, jestli se mi více líbil Pán Prstenů nebo Hobit. Trpaslíky jsem si zamilovala hned od začátku a obzvlášť Thorina. Moc se těším na další pokračování.

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Larssone, buď rád, že ses toho nedožil! Se sérií Milénium teď žiju víc jak měsíc nonstop, tím neuvěřitelným příběhem, knihami, kritikami, názory, atp. - ale filmy až na první prostě nepřekousnu. Je to slabé a průměrné. S hereckým představitelem Mikaelem jsem se smířila, a Noomi je naprosto fantastická (jako jediná mi do své role naprosto padla). Ale ten zbytek? Čím to je, jejich původem nebo se moc upínám na vlastní fantazii, že se mi nikdo nelíbil? Přečtěte si knihy, dojde Vám spoustu víc věcí, o které jste zde přišli.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Larsson se musí obracet v hrobě. Pro mě je právě druhý díl ze všech nejlepší, ale to pouze knižní díl. Film má přes dvě hodiny a přesto tam nedovedli dát tolik maličkostí, které by mohli zabrat i jen dvě minuty! Naopak tam dovedli na*rat zbytečnosti. Jsem zklamaná a hodně!

Avatar (2009)

Na film jsem se do kin nechystala, což mi vyšlo. Následně propukla taková mánie, že mě to odradilo. Vidět film mě nelákalo, i po třech letech od premiéry mi přátelé říkali "Tys ještě neviděla Avatar?" - no a? A nakonec na návštěvě u přítelových rodičů se pustil Avatar.. Nelituju ani v nejmenším, že jsem to neviděla ve 3D. Není to špatné a není to ani perfektní.

30 dní dlouhá noc (2007)

Nový druh pro lovce ze Supernatural - ZOMBIE UPÍŘI! :-D Dobře, bez mučení se přiznám, že potvory to byly vážně krásný! Typický děj a ten závěr, pff.. pravidlem je, že se jako vždy hrdina obětuje a zde sladký Josh Hartnett není vyjímkou. Ta předvídatelnost mě tam slušně otravovala, nicméně dobrá průměrná podívaná.

Jack a Jill (2011)

Adam Sandler je můj oblíbený herec, vždycky mě pobaví a jako ženská to rozhodně platí dvojnásob. Ovšem příběh už trochu pokulhával a po druhé polovině mě to moc nebavilo.

Kráska a zvíře (2012) (seriál)

Pilot: zklamání na plné čáře. Možná je brzy to soudit podle prvního dílu, ale ti herci jsou tak nevýrazní, zápletka by byla zajímavá, ale s tímhle podáním rozhodně zajímavá není. Ani na zahnání nudy nebudu seriál sledovat dál.

Chata v horách (2012)

Očekávání: horor/thriller, co mě posadí na prdel. Realita: blbost, která mi vzala 95 minut života. To jsem zase jednou byla na něco (já blbá) zvědavá. Já odpůrce sci-fi bych i tentokrát to sci-fi přežila, ale jako cele se to nedalo. Celkově z toho vznikla taková těžká blbost, že se tomu nedalo ani smát.

Zmizelá (2012)

Hodně podprůměrná podívaná. Neskutečně mě navnadilo herecké obsazení (Carpenter, Seyfried, Stan) a nakonec jsem se dočkala nudného příběhu, kde mě jako diváka nic nepřekvapilo. Přehrávání Amandy Seyfried očividně bylo jen důsledkem toho, že scénář nestál ani za starou bačkoru. Sympatická blondýna to prostě nezachrání.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Julia (Liz) se rozvede, najde si zajíčka a ztratí sama sebe. V Itálii jí, v Indii medituje a na Bali se naučí znovu milovat, najde rovnováhu. Příběh je nudně podaný, stejně jako zbytečně natáhlý do více než 2 hodin. Julia je v každém záběru a ani ta mě zrovna dvakrát nepřesvědčila.