Penelope (2006)

Penelope mi přišla hezká i s prasečím rypáčkem, a tak jsem si pak nemohla zvyknout na Christiny normální nos. Odlehčená, lehce vtipná komedie.

A co když je to pravda? (2005)

Ne, není to pravda. Celkem solidní romantická komedie, ale je to slabé a celkem nudné.

VALL-I (2008)

Takový animák na způsob Číslo 5 žije . Nezapomeňte si stáhnout titulky "Wall-e, Eva.. Wall-e, Eva.. Wall-e. Eva" :-) Jednoduchý příběh, přesto dobrá a vtipná podívaná, Pixar je zkrátka Pixar.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Přišla nová generace Stiflerů, naštěstí pro nás není nový Stifler nadrženým kreténem s ubohým humorem (ovšem bratranec je mamrd první kategorie). Ale prci, prci, prcičky jsou přece jen pořád o stejné notě - kdo kolik bab dřív přefikne. Co se týče zbytku filmu - nuda.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Solidní díl prciček, na který se dá podívat (jedenkrát a dost). A celý film není jen o tom, kdo ho tam dřív zasune. Jim se konečně oženil. A překvapivě mě taková nechutnost jako bylo žraní psího lejno dost pobavilo, obzvlášť v tom, že to musel sníst právě Stifler.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Druhý díl se mi vůbec nelíbil. A těch pár vtipných scén to opravdu nezachrání.

Prci, prci, prcičky (1999)

Komedie pro teenagery, kteří řeší jen jedno: sex, sex, sex a pozor překvapení - jak se zbavit panictví. Až na pár dobrých vtipných scén, to asi nebylo mé gusto. Uvidíme, co dál..

Přátelé (1994) (seriál)

Přátelé, moji přátelé! Seriál, který žádný jiný nedokáže překonat, díky bohu! Seriálová klasika všech dob! Nevím, koho dřív zbožňovat, já je miluju všechny! Občas jsem pošahaná jako Phoebe, naivní podobně jako Rachel, chytají mě bláznivé úklidy jako Monicu, bývám roztrživá jako Chandler, mívám žravé jako Joey.. jen mě nenapadá, co podobného mám k Rossovi, možná názor na tu evoluci :-D Oblíbené postavy: Chandler Bing, Rachel Green, ale stejně miluju celou partu :-)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Konečně se ukázal pořad, ve kterém se někdo snaží ukázat a především změnit, jaké nechutnosti vaří v českých restauracích a hospodách (zmiňovat se o tom, jak to v těch kuchyních vypadá, nemá asi smysl). Ne, že by zrovna Zdeněk Pohlreich mluvil spisovně, ale tohle není pořad o češtině. Když člověk vidí tu hrůzu, co se děje v kuchyni některých restaurací, tak jsem ráda za slovník pana Pohlreicha, člověka to nejen pobaví, ale ještě to kolikrát vystihne moje myšlenky. "Já bych toho holomka roztrhl od prdele k lopatkám" Já bych se totiž někdy ráda najedla ve slušné restauraci a odešla s pocitem, že jsem si pochutnala a můj žaludek netrpěl.