Klíč (2005)

Typ filmu, ve kterém je na začátku všechno hodně zmatený, zkoušíte vymýšlet, o co tam půjde a jak se to vyřeší, ale na konci zjistíte, že jste byli uplně vedle... Po tom, co jsem to zkoukla, jsem měla dost smíšený pocity a pořád dokola mi zněla v hlavě monotónní nahrávka z tohohle filmu, který je klíčem k objasnění celé velké filmové záhady. Jsem docela puntičkářka a všimla jsem si tam několika nevychytávek, tak schválně, jestli je tam objevíte taky ;)

Pýcha a předsudek (2005)

Romantika z dob, kdy jste měli jen minimální šanci, že se oženíte nebo vdáte s někym, kdo se Vám bude alespoň líbit, natož pak aby jste do něj byli zamilovaní. Ale přece jenom, povedlo se, i výjimky existujou a tak po delším nezáživném ději, kde rozhodně nemůžete očekávat nějakou akci, následuje tolik oblíbený šťastný konec. Konečně taky něco nenáročného na psychiku, co uspokojí snad každou romantickou duši, a to nejen vybraným chováním pánů-gentlemanů, ale i starobylou výzdobou pokojů a sálů a nespoutanou přírodou.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Jednoznačně pohádkový příběh odehrávající se v pohádkově barevném prostředí a v něm tři sourozenci, kteří mají v životě neuvěřitelnou smůlu, přijdou o oba rodiče a naneštěstí se o ně chce postarat jejich "hodný" strýček Jim Carrey, který si z nich udělá sluhy a snaží se z nich vyždímat vše, co jim po jejich rodičích zbylo a nezastaví se při tom před ničím...Co dodat.. Jim Carrey je prostě PAN KOMIK :)