Shrek Třetí (2007)

Na mě tohle dílko působilo celkem dobře. Neřikám, že by to bylo nějak originální, ale bylo to takový nevtíravý, děj nebyl nic extra, ale prostě mám Shreka ráda a bylo mi to sympatický. Dalo se čekat, že se tam dřív nebo pozdějc nějaký ty Shrekovy dětičky objeví a tyhle byly fakt kouzelný! :D Sice jsem postrádala tu pravou dávku shrekovskýho humoru, ale to bylo asi taky částečně tim, že jsem neměla moc kvalitní titulky, kde občas i některé úryvky chyběly a tak už jenom čekám, až se mi dostane do ruky skvělý český dabing, který právě u Shreka ještě nezklamal a pak třeba budu moct tenhle komentář a celý hodnocení ještě předělat :)

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

No nevim nevim..na jedničku to prostě ani zdaleka nemá. Myslim, že to bude přesně to, čeho jsem se bála. Tak jako u všech pokračování je i tenhle 2. díl Pirátů horší a 3. díl, ikdyž jsem ho ještě neviděla, je podle hodnocení ještě horší a tak se na něj skoro i bojim podívat. V nejlepším je dobré přestat a tak si myslim, že měli tvůrci Pirátů přestat už po 1. díle, protože timhle akorát ubírají na celkovém dojmu. Dvojka mě skoro ničim nepřekvapila, bylo to vcelku bez nápadu a až na pár vtípků a maskérského umění by to nestálo za nic...

Roming (2007)

Bez těch nadávek by to asi nebyla moc směšná komedie, ikdyž ani na nadávání toho moc směšnýho nevidim, ale když si uvědomíte, že ty lidi fakt takový jsou a navíc když jde o podání Bolkem Polívkou, tak je to fakt nepřekonatelná kombinace :D bez Bolka a Labudy by to nebylo nic, takže alespoň díky za ně :)

Španglicky snadno a rychle (2004)

Jednoduchá a nenáročná komedie na večer, kdy se doma nudíte. Vtipy na diváka nijak netlačí a nedolíhají, takže působí dost nevtírávě a plynule. Docela pěkný fakt :)

Walk the Line (2005)

Souhlasim s Golfistou.. sice jsem J. Cashe nikdy neposlouchala a ani bych nevěděla, že ty písničky, které jsem znala, nazpíval on, ale musim říct, že v tomhle filmu ho vykreslili vážně hrozně. Jeho slabosti v něm zastínily jeho slávu a tim pádem ve filmu nebyla řečena ani polovina z jeho skutečného života. Je to škoda, ale uznávám, že mě i přesto tenhle film bavil a celkové zpracování za 4 hvězdičky určitě stojí...

Sunshine (2007)

Po vizuální stránce fakt perfektní film... ztvárnění Marsu na mě každopádně hodně zapůsobilo! Ale jinak nejsem fanda sci-fi a navíc ten sežehnutej kapitán byl taky jen takový výkřik do tmy, který celému filmu jen ubral než přidal na zajímavosti a hlavně na realitě a vážnosti.

Hledáme Ydol (2006)

Tak tohle byla nejhorší rádoby komedie, kterou jsem v poslední době viděla. Postrádá nějakej děj, vtip nebo aspoň originalitu. Navíc ta scéna, kdy Sallyin přítel ověšený bombou zničehonic obrátí a místo výhružek se dá do sladkého zpěvu, který američany uplně chytil za srdce, byla fakt směšná a trapná.

Děti Ameriky (2005)

Tak tohle mě vážně nebavilo... bylo to docela trapný, přehnaný. Zuřivá ředitelka, která si myslí že může uplně všechno, proti studentovi, kterej si získá celou školu a je tak nechutně vlasteneckej a chytrej a olíbenej až hrůza... idealismus hadr :) herci stáli za prd..

Pan Rosnička (2005)

Hodně baladický snímek, který má děj tak trochu "lážo plážo". Když to všechno shrnu, tak bych řekla že je vlastně uplně o ničem, jen rozebírá život jednoho nešťástnýho chlápka, který se snaží vyřešit co se svým životem a přerovnává si své životní priority..

Muž v ohni (2004)

Mexiko je prostě Mexiko, to co nám připadá nanejvýš smutné a pozastavení hodné, lidem v Mexiku připadá jako běžná záležitost, všední problém, který už jim ani nestojí za obsáhlejší řešení... výborný výkon Dakoty Fanning tlačí film ještě na vyšší úroveň, než na kterou ho dostal výkon Denzela Washingtona, který mě v tomhle snímku moc nepřesvědčil. V některých scénách bylo až moc znát, že hraje a to mu ubylo na vážnosti.. stopáž je možná o malinko delší než je snesitelné, protože u konce filmu už mi trošku ochabovala pozornost, ale závěr to jakž takž vytáhl, takže za *čtyři*