The Dudesons Movie (2006)

Fakt dobrý týpci.. :D Jackass mě nebavil ani z poloviny tolik jako oni a navíc super zpracování celýho filmečku s pěknýma krajinkama a fakt dobrou hudbou je hvězda navíc :) jo a malá poznámka pro správce stránek - Nechápu proč máte v hercích uvedenýho zrovna Bama a Stevea-O, když je to film o těch finských frajírcích a oni si to 100%ně zasloužej, být tady uvedený! ;)

Dohazovač (2005)

Tak to byla zas jednou příjemná nadprůměrná komedie, která se komedií fakt nazvat dá. Když už sem se nesmála, tak sem se musela alespoň pousmát.. :) bylo to fajn.. tři a půl *

V moci ďábla (2005)

Já bych řekla, že to bylo zpracovaný vcelku dost slušně... líbí se mi, že divákům nijak nevnucují ani víru v boha a ďábla a zároveň ani nevíru. Vlastně si to můžete sami v klidu rozmyslet a ujasnit si, jaká strana se vám líbí víc, co vám připadá přirozenější nebo pravděpodobnější... domněnky jsou jasný, ale fakta žádná ;)

Zodiac (2007)

Tak nevim jestli jsem koukala na stejnej film jako většina ostatních, co tady píšou komentáře, ale musim říct, že jsem od toho čekala o moc a moc víc... tolik let ,během kterých se děj odehrával, vměstnaných do 160 minut filmu prostě vždycky musí být v něčem na závadu. Jen co se stala jedna vražda, děj hned přeskočil o pět let dopředu, aby se mohla stát další. Timhle filmem se na vás nahrne jen spousta dat a faktů a neuvidíte skoro žádnou akci nebo napětí... prostě zklamání.

Velká ryba (2003)

Dokonale promyšlený film, fakt mě mooc zaujal...už jenom díky uplně jednoduchému a všednímu tématu, byl prostě tak skvěle zpracovaný a vymyšlený že nejde jinak než dát 4, klidně i čtyři a půl hvězdy.. :)

Dar od Boha (2005)

Pohodovka, na kterou se strašně pohodlně kouká, zachycující přelomovou dobu, kdy byl náhled lidí na homosexualitu ještě hodně povrchní a nekompromisní. Mladý Zac se snaží najít sám sebe a v tom mu pomůžou především jeho bratři a otec, ale nedá se říct, že by to dělali zrovna vstřícným způsobem. Tak se Zac stane černou ovcí rodiny, uteče a po tom co se vrátí si jeho otec uvědomí, co je v životě nejdůležitější..

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Měla jsem co dělat, abych tenhle díl vůbec dokoukala, protože ikdyž se tvůrci hodně snažili, aby byl napěchovaný akcí, což se jim docela i povedlo, tak všechny ty bitvy a zvraty byly dost přitažený za vlasy, nudný a chvílema taky trošku trapný, když byly divákům přímo vyhrazený scény při kterých by se měli smát (např. svatba Willa a Elizabeth při řežbě na lodi)... bída a zklamání, od týhle trilogie jsem čekala mnohem víc než jen nadprůměrný první díl.

Golfový sen (2005)

Příjemný snímek z doby, kterou mám pro filmový zpracování fakt ráda. Jak už bylo řečeno, bylo to trošku předvídatelný, ale tak sympaticky strohý a jednoduchý... prostě v jednoduchosti je krása.

Zaříkávač koní (1998)

Trošku smutný ;( ale hezky zpracovaný příběh. Je škoda, že neni víc lidí, kteří rozuměj zvířatům a přírodě, pak by si možná taky lidi rozuměli líp mezi sebou...

Adamovo tajemství (2003)

Asi tak do poloviny filmu se nic pořádnýho neděje, pak se začne něco málo rozvíjet, ale to je tak slabý, že ani nemá cenu to tady rozpitvávat. V každý druhý scéně je sex a navíc ještě takový sex, který nemá ani trochu nějaký vášně nebo erotiky. Takže když to shrnu, tak je to film bez jiskry a nápadu, nudný a nedomyšlený... zbytečný timhle zatěžovat přehrávač, fakt...