• Fantasy

Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

Španělský humor, který byl opravdu správně ujetej kombinací snad všeho co se naskytlo od krve, nechutností, monstra až po čarodějky :D

Amazing Spider-Man (2012)

Ačkoliv to bylo téměř jak přes kopírák o vtipné hlášky a úseky nebyla nouze. Mělo to více šťávy a nebylo to tak moc utahaně dramaticky zamilované jako původní spider-man, ale místama se tu nějaká ta romantika se sexy kočkou Emmou Stone našla. Bavil jsem se skvěle a samotný závěr mě také překvapil.

Hotel Transylvánie (2012)

Další ze zamilovaných animovaných pohádek, bohužel jsem nenašel za mě samotného více jak 3 vtipné pasáže, monstra zpívající hudbu to už bylo třeba ve Shrekovi, takže nic originálního.. no a ta láska tak jednoduchá, ještě, že je to jen pohádka.

Animal (2014)

Masky potvor pěkné, ale jednoduché v pohybu a pojídání lidského těla až primitivní, lehčí neodhad hýbání úst, to mě pobavilo. Střeva, vnitřnosti místama vidět bylo, takže ano timhle se to trošku dotáhnulo ale o nějakém ději, něčem co dá ten film do obrazu, kde,co,jak,kdy vzniklo se nedočkáme. Postavy nebyly až tak stupidní aspoň ne svým řevem, podpatkama atd. takže ano napůl béčkový film, na který se nechá dívat.

Poslední rytíři (2015)

Clive Owen mě opět nezklamal svou chladnokrevností, nápaditostí, předstíravostí, svým postavením paráda! Příběh je velmi jednoduchý a to pomsta - (která obsahuje spoustu nečekaných a hlavně příjemných překvapeních pro mnohé znás) i když je zde obsaženo drama tak vlastně po uplynutí těch dramatických částí jste vlastně nadšeni, co že se najednou stalo/ změnilo k jakému spádu došlo perfektní zvrat ale prozrazovat nebudu. No a na samém závěru máme otázku: Jak to vlastně dopadlo ? Vyhnaství nebo smrt ? Odpověz si sám a proto za 5 hvězd.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Nezbývá mi, než se přidat k dalším kladně hodnotícím a opravdu je to zasloužené ! Řekněme, že zde nehráli žádné velké blockbusterové hvězdy (kromě Samuela) a to je snad to nejcenější na těhle méně známých filmech. Počínaje začátkem jsem si říkal, ježiš to bude zase otrava a nuda někoho zabijou a ten se za něj půjde pomstít atd. No děj se dal tak nějak do pohybu a od začátku až do konce jsem se buď bavil akčními (místy krvavými úseky) a taky vtipama, gestama, hudbou. Předzávěrečné spojení bojů hrdiny s padouškou společně s hudbou pod 20léty a vypuknutím brutálního chaosu na světě to jsem byl skorem v křečích smíchy. Samuel v kšiltovce to mě taky trošku dostalo :D Snad bude pokračování.

From the Dark (2014)

No do háje, jiná zem - jiný horor. Začněme těma lehkýma chybkama: čirou náhodou se hlavní hrdinka dostává do boje s upírama a čirou náhodou střídá snad veškeré možné světla od normálního osvětlení, lampičky, svíček, sirek, tyčíí s ohněm, světel od auta, traktoru až neuvěřitelný jak přestalo fungovat jedno a ihned našla další ! Neuvěřitelné, že ty sirky tak dlouho hořely místama. Chůze upíra, která měla asi nahnat strach to je jak klimbající se ožrala, který je pomalý jak ten traktor. O ději tu nemůže být ani řeč originálnost sama sebou hra na kočku a myš. Hvězdička snad jen za tu Irskou krajinu.

Hayride 2 (2015)

Pokračování o něco lepší než předchozí díl, né tak amatérsky bijící do očí, alespoň vražda s vidlicí do krku stála za to konečně! Také jsme se dozvěděli o vrahovi, že je to člen rodiny každopádně to jsou asi veškerá + tohoto filmu.

Hayride (2012)

1 hvězda za hudbu na konci, ta druhá díky rozzuzlení na konci filmu, který jsem teda vůbec nečekal. Málo známej filmek, který snad ani nemá vlastní české/slovenské titulky jen eng. titulky ale ani angličtina se neztratí. Jedná se o levné americké Béčko, které se sice snaží upoutat pozornost ale nevyužilo snad ničeho... tmy (prostoru v den oslav halloweenu a hayride strašení, vraždění (k pobavení spíše, zakryté, pouze krev po přepnutí kamery), klasický příběhový děj o dávné historce. Fajn uvidíme co nám přinese 2 díl, třeba se zadaří !

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Málo krve, málo agresivity, málo střelby, CGI je stejná jako v 1čce to je samozřejmě super, návaznost děje také, ale bez nějakých dalších zápletek. Prostě teď teď zabiju toho fajn, pak zase toho, nebylo to takové nápadité, Bruce Willis v roli zesnulého drsňáka hodně chyběl. Až Jessica Alba to zachraňuje svou sexy postavičkou, a vrtěním zadečku jako správná striptérka. Pokud bude další díl tak to bude téměř troska nebo opět založené na podobném principu vystřílíme se navzájem je nás milion v Sin City :))