• Fantasy

Repo Men (2010)

Tento film dokáže šokovat hlavně stím domnívaným happy endem, to se povedlo ! Výborné nápady až do posledního puntíku dějově zpracované... a pak náhle zjistíte, že vás ten film pěkne och*al :D

Atlas mraků (2012)

Od happy endů až po smutný dojemný konce - od dávných dob po skvělou budoucnost. Žádné složité příběhy ale tím přeskakováním z jednoho na druhý a ta chvíle napětí, jak to vlastně skončí honem to zase dejte zpátky sem a tam no prostě krása. Je zde použito dost různých prvků(erotika lehčí,krev,střelba,vtipy, které ty jednotlivé děje zdokonalujou a nejsou jen nudné klišé od začátku až po konec filmu. Já se bavil náramně !

Transcendence (2014)

No scénář asi nebyl úplně zcestně napsaný, každopádně tu první hodinu nudy, kdy jsem málem usnul to se prostě nedá odpustit, prečo to natahovat ? V té druhé hodinové části, se dali věci aspoň trošku do pohybu a vznikla z toho akční romantická událost, která neskončila happy endem, to potěší. Nebýt té první půlky absolutního nedění dávám 4

Predestination (2014)

Fíha, originální to sice je ale co je moc to je moc. Že mám rád spleteniny, složité děje, zápletky budiž, ale aby to bylo bez hlavy a paty celý film až do konce.... abych to zkrátil na ten film se stačilo koukat 10 min ze začátku a 10min do konce = rozzuzlení, že vlastně sám hrdina si zahrál 1258936 rolí.... a to je vše, ztráta času...

Sedmý syn (2014)

Viděno v 3D v kině, CGi efekty na výbornou, aneb fantasy jak má být ! Myslím si, že se od toho filmu nedá čekat žádný trhák, bylo to v lehkém pojetí co se týká děje. Něco málo od Jeníčka a mařenky, Hon na čarodějnice, Eragon, Dračí srdce atd. atd. Každopádně i přes lehkost děje, herci nevypadaly až tak úplně tupě, i když pár slabých chvilek se našlo, téměř celý film neumí hrdina bojovat a hle na konci by vysekal celý království, fájn pobavil jsem se :D. Na odreagování taková jedna z lehce nadprůměrnějších fantasy bojovek s draky a příšery. Jeff bridges ktomu navíc dodává dobře napsaný humor! Prostě krása po pár letech vidět něco takového.

Pod kupolí (2013) (seriál)

10.000 záplatek, prolínaných dějů, který spolu souvisejí jak nitka k nitce a otevřené konce skoro u každé epizody, to je přesně ono co jsem hledal ! K tomu nějaké to napětí, akce, drama vše jak má být + drsňák Mike Vogel, který se sničím nepáře.

Elitní zabijáci (2011)

Jeden z více propletených filmů, kde si vcelku každý ale úplně každý ať už jako samotář, nebo ve skupinkách jede na svém koberečku - jedna ze zvláštností tohoto filmu. Klasický pouliční cvičený zabiják Jason Statham ve spolupráci s protivníkem Clive Owenem a dalšími, přestřelky, bitky vše si najde svou cestu. Film je opravdu promakanější a místy může člověku připadat až přehnaně spletitý ale řekněme si narovinu kolik takových delších filmů s dobrými herci a napsaným scénářem je ? Já se bavil až do poslední minuty. + filmu The Clash hudba :)

Sejmi je všechny (2007)

Kdo má rád Akci, Akci po dalších 2minutách zase Akci je to pro něj dělané.. jak vyšité ! Zbraně, trocha krve, pěkná muška a sexy šlapka v doprovodu. Ktomu hudební doprovod AC/DC, Motorhead, Nirvana, Motley Crue co víc dodat ? Snad jen škoda, že není další díl !

Red (2010)

Důchodci v podání Bruce Willis aspol. :D opět dobré střelené hlášky, úseky tenhle film mě prostě dostal, nikdy jsem nic podobného neviděl neustále mladá akce a napětí, tentokrát stáří nezná hranice. Na odreagování je to skorem pecková záležitost o zabíjení ..a zabíjení :D

REC 4: Apokalypsa (2014)

Prečo 5 ? Možná preto, že titulky udělala jako prvá slovenka, možná preto, že je to konečná 4dílná série, která dojela svou jízdu. Joo uznávám komentáře některých podemnou, když jsou tihle 2 borcí pohromadě má to přeci jen o něco vyšší grády a šťávu, zápletky. Každopádně každý se pokusil být originální, každý z nich vymyslel své a tak tu máme vrcholové drama se zombie na lodi, jedna menší zápletka s kterou si lámu hlavu od začátku filmu a spletl jsem se bohužel hned po 30minutách.. počkal jsem si tedy na závěr, který opět překvapil. Jak se říká zvonec a všech dílů je konec snad už žádné další nebude ! Jen by to asi kazilo pověst těmto 2 tvůrcům, vše bylo využito a neustále to omílat dokola, když pokaždé virus přežije kdepak. + Hey Sexy - song je také povedený