• Fantasy

Zátah 2 (2014)

Paráda, naprostá spokojenost, velkolepé pokračování v podání hereckého výkonu Iko Uwaise. Opět na sebe vzal všelijaké bojové techniky a vcelku od začátku do konce se probojovával za svou svobodu aniž by musel nadále trpět a pod někým pracovat. Dějově parádně zpracované od začátku do konce, u toho konce se člověk docela pobaví, rozzuzlenímu trošku napomůže záporná postava z filmu, která nemá vůbec tušení co se vlastně stalo v dřívější době. Neskutečná akce plná skvělých bojů (konečně jsou po ruce více vidět i zbraně např. za jízdy rozstřílená helma a obličej jednoho ze záporáků, další věcí kladiva u sympatické herečky, která je tam coby na doplnění těch silnějších, ale krev kolem ní stříká o sto šest, a pak tu máme klasické nože, které byly využity na 100% i co se týká krve a nakonec jako dezert brokovnicí krásně viditelně prostřelenej obličej zblízka před závěrem filmu. Velká škoda, že tento díl asi už nebude mít pokračování, já jsem se za ty 2 a půl hodiny sotva nadechl krásné akce, napětí, dlouze jsem neviděl takovýto film. 10/10 beze sporů.

Mr. Jones (2013)

Ok, pokus o horor chápu, herci taky dobré, atmosféra taky pěkná kdyby ale... WTF (what the fuck) ?! Tenhle film je vlastně totální ztráta času, nic člověku nepřinese bohužel se musím stranit od zbytku uživatelů, kteří se báli při tomhle filmu... asi jsem už přehororovaný nebo pardón ale čeho jsem se tu vlastně měl leknout ? Absolutně postrádající smysluplný děj... ani jednou jsem se nelekl jen tupě zíral od začátku do konce. Nedočkal jsem se ničeho jen pěkné atmosféry z lesů, a že TOHO by se dalo sakra využít k postrašení !! jenomže jsem se nedočkal :(

Proč? (1987)

Ano, kdo by nestál za fanoušky věrně jeden za všechny a všichni za jednoho ! A né žádní práskači ! Co je!! co je !!!

Found (2012)

Chci poděkovat zdějším pánům Bloody13 a bestlama od kterých mohu čerpat takovéto parádní hororové krvelačné masakry ! Místama dech beroucí momenty a napětí jak to vlastně dopadne co se stane, neskutečně až dojemně smutný...asi budu za přeceňovače, když tu dám jako jediný 5 hvězd, ale řídím se hlavně pravidlem méně známý film= lepší film než kde jaký filmový hit co v kinech stojí za pěknou p***. Sice jsem ktomu nenašel žádné titulky a rád jsem i za tu možnost najít vůbec tento film ! Musím uznat nenašel jsem snad jedinou špatnou věc na tomto filmu co bych mohl říct to se nepovedlo. Co s člověkem udělá pouhá nenávist a inspirace z hororů...

Sex Drive (2008)

Sympatická herečka coby hlavní hrdinkou, no potkat jí v realitě tak asi váhat nebudu. Pravdou je, že je možná dalších 10 podobných filmů ale zatím mě z těch slečen oslovila jen Amanda Crew. Správně úchylná necenzurovaná verze, plná amerických vtipů co víc si přát ?

Zakázaná říše (2014)

Téda už dlouho jsem neviděl nic z Ruské produkce a tohle mě opravdu potěšilo. Parádní spíš pohádka připomínající několik dobrodružných filmů, kdy se hrdina vypraví do neznámé vesnice kde se dějou záhadné věci a to všechno společně s dobrou zápletkou, která si nechá vyvrcholení až k závěru filmu. Po vizuelní stránce jsou podle mého hororové efekty nadměrně dobře zvládnuté. Přiznám se, že jsem neviděl původní film z roku 1967 pakliže by tohle měl být remake. Každopádně film nenechá ani chvíli oddechnout a neustále se něco děje. Skvělé hororové prvky typu odpadnutí hlavy, či půlky běhajících těl se znetvořenými obličeji to bylo opravdu milé překvapení ! Jen tak dál, kdyby bylo nějaké to pokračování vůbec bych se nebránil.

Já, Frankenstein (2014)

Páni tak to gratuluju teda ! Já jsem se docela těšil, že by to mohl být trhák a ono se to jaksi nepovedlo.. říkáte si čím ? Možná ten stupidně napsaný scénář ...aneb prostě budeme se řezat hlava nehlava bez děje je jedno kdo proti komu, je vlastně jedno jak se vůbec takový Frankenstain ocitl jako lovec démonů a čím víc se člověk blížil ke konci tak mě ten prázdnoduchý děj víc rozesmíval :D. Napůl krádež z původního frankenstaina bez smysluplnýho pokračování, dále napůl krádež Ghost Ridera co se týká efektů. Jo a pozooor máme tu skvěle napsanou novinku, Frankenstain vždy hledal a chtěl stvořit sobě podobnou Frankenstainku, zde už pokročil a na konci se mu zalíbila živá docela sympatická blondýnka, panečku tak tohle byl zas film :D :D

Prometheus (2012)

Vskutku film o ničem...páni scénáristi trošku ujeli, možná byli zfetovaní kdo ví. Každopádně napsat příběh s ,,dějem,, (jestli se tomu tak dá říkat), při rozzuzlení před koncem jak se vlastně věci mají - si říct ano chci vědět proč jsme tady, chci dostat nepochopitelné prázdné odpověďi, prostě půjdu tam vždyť musí zbýt jenom jeden hrdina/ka to by přece nebyl film... tak tomuhle jsem se musel smát takovou doslova hláškovou stupidní demenci vidím v hororech častokrát od uřvaných ženských pomóc nechte mě být áá béé atd. Přišlo mi, že ten film byl napsanej jen z donucení pod nátlakem aby se neřeklo, že prostě nic pěkného Ridley dlouhou dobu nevytvořil. Hvězdu uděluju závěrečné části, kde jsme se vlastně dostali ke stvoření vetřelce po doslova 2 hodinách nudy s nepochopitelně suchým dějem plných stupidně napsaných slov (akce se dočkáte na začátku a na konci) téda to byly časy s Vetřelci, jak se říká starý ale pořád dobrý ! Prometheus 2 už raději nechci ani spatřit...

Oko (2002)

To mělo být co ? Co na tomhle filmu mělo být z uvedených žánrů Hororového či Fantastického ? Nezaznamenal jsem jediný hororový prvek, jediný pokus někoho vystrašit, celý to bylo jako dramaticko psychologický snímek, který se točil celý film kolem jedné slepé slečny s novýma darovanýma očima. Takže se vlastně dostáváme k stupidně napsanému ději, musíme jéct nalézt dárkyni (návštěva je úplně o ničem) a celé to vyvrcholí tím, že se z toho stává postupem času NEZVRATNÝ OSUD, schopnost vidět do budoucna, že se něco stane, a varovat tak lidi, kteří samozřejmě nevěří a najednou buch, vskutku se to stalo. Ne tohle opravdu ne! Nevím co si z toho vzít jestli to měl být pokus o horor nebo kopíraci snímku Nezvratný osud, každopádně ta hvězda je pro ten konec, kde se objevilo alespoň to nějaké upálení těla.

Avengers (2012)

Možná by někdo řekl á to bude zase spatlanina všech možných hrdinů, ale né kdepak..ono to příjemně potěšilo ! Ani 1 minutu jsem se nenudil, akčních scének plných počítačových efektů, triků zde bylo k vidění skoro pořád. To vše doprovázel výborný humor v podání iron mana, hulka, thora, kapitána ameriky no prostě pecka ! Dějově promyšlené tak aby byl využit každý hrdina a měl s něčím nějakou souvislost. Fanoušci komiksových hrdinů si opravdu příjdou na své. Tomuhle trháku se snad ani nedá co vyčíst, kdyby jo tak mě klidně opravte a napište ;)