Vrásky z lásky (2012)

Nechci to úplně hanět, pochválit však nelze nic. Pan Brzobohatý sice na jedničku, ale na tenhle film ho byla škoda a vůbec mi tam neseděl. Mizerný scénář, přeskakující mezi Vratnými lahvemi (Trojan-párek) a Přeletem nad kukaččím hnízdem (T. Medvecká), nicneříkající hudba, kolísání mezi dramatem a komedií. Netušil jsem jestli je to drama nebo komedie, nakonec to nebylo ani jedno. Výkon J. Bohdalové byl příšerný, věřil jsem jí jedinou větu "...Stojím za hovno...", pořád jsem čekal kdy začne prodávat mopy nebo radit jak sázet ředkvičky. Pokusy o hlášky či vtipy obecně vyzněly do ztracena, pointa každého byť i náznaku vtipu v tomto filmu byla snadno předvídatelná celé minuty předem. A jako třešnička na dortu pokus o šok, záběr na letící paruku a stříh na pohřeb, pro blbé ještě s fotografií a dovysvětlením ve stylu "Jak je pan bratr pana Lukeše nebožtíkovi podobnej" ... a bylo tak jasný že to není Bohdalka ... Eh. Nicméně jako koncept dobrý, teď sehnat herce, režiséra, zalátat díry, udělat pořádnej soundtrack a naočit to celý znovu a úplně jinak a mohl by to bejt hodně dobrej film, takhle je to tak do televize, jenže moc dlouhý.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Doufám, že se mi to nikdy nebude hodit :-) Každopádně nejvíc si pamatuju, že spadnete-li v poušti s padákem, je dobré najít spadlé rogalo a s pomocí padáku jako plachty se na zbylém vozíku nechat odvézt co nejdál :-D

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Výborná, lehce stravitelná zábava, žádná křeč, hodně jsem se zasmál a tak to má být. Snad jenom Luňák (Vetchý) mi nějak nesedl, takový nereálný monstrum, ale budiž :-) 85%

Pod nohama nebe (1983)

Trvám na tom, že když ve filmu startuje nebo přistává letadlo, je to vždycky dobrej film. Ovšem O. Pavelku nemusím, tak 3. Jinak je to celkem obyčejný film o přebrané holce a problémech v "práci". A musím se přikonit k názoru uživatele paascha - fakt jen za ty letadla 3* :-D

Láska je láska (2012)

Rozhodně to není špatný film. Ale rozhodně není ani dobrý. Pobavil, zaujal, ale potenciál nevyužit. O. Vetchý si famózně střihnul nástavbu Okresního přeboru, A. Krejčíková zahrála nevidomou dívku excelentně, ostatní tak nějak neměli moc prostoru. Nevím kdo hrál "vnuka" E. Balzerové, každopádně to byl mimořádně špatný výkon. Tak nějak mi celý ten film přijde nedotažený, bylo tam spousta zajímávých situací dále nerozvinutých, což je škoda. Takže 3*.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tohle nemá se Sherlockem Holmesem od A.C. Doylea vůbec nic společného. Zápletka je blbá a předvídatelná a celé se to veze na zpomalených záběrech alá Matrix, sem tam cosi jako kung-fu, vůbec mě to nebavilo a nabýt v kině s polovičkou odešel bych. Na druhou stranu, je to sice kravina, ale hodně dobře udělaná.

Život je ples (2012) (seriál) odpad!

Další nekoukatelná sračka za veřejnoprávní peníze.

Oběti a vrazi (2000)

Skoro nic se tam nedělo, táhlo se to jak sliz potokem a díky odporně otravnému hudebnímu podkresu (asi Martinů) jsem to nedokázal dokoukat. Jedna za Rodena.

Snowboarďáci (2004)

Moc špatné. Herci: Kotek a L. Vondráčková jsou již tradičně příšerní, tady až nestravitelně. Ostatní taky žádná sláva. Scénář nablble pitomý. Otravná hudbička s příšerným anglickým texem a otřesnou výslovností. Debilní kombinování více záběrů najednou, pitomá kamera, prostě odpad. Ale asi dvakrát se mi podařilo pousmát, tak za snahu jedna.

Country Club: První směna (2009)

Klasicky trapně toporný Kotek, tady to naštěstí tolik nevadilo. Tradičně příšerná Vondráčková L. ... co čekat. Ale jako taková "bakálářská" epizodka celkem fajn.