Pach krve 3 (2009)

2 za tu úvodní scénu s bikinama, respektive bez nich :-) Zbytek je víceméně úsměvná kravina, všechno už tu bylo, klasika. Mizerná maska hlavního úchyla a mám pocit, že ta slečna co to přežila, byla nějak moc v klidu na to co si zažila. No ale koukali sme na to s kamošama na gauči, pivínka ... docela fajn filmík :-)

Kuky se vrací (2010)

Je to pro děti, tak přimhouřím oko. Pěkně udělaní paňáčci, ale tak strašně nadabovaný, ale tak úděsně, snad jedině Lábus jakž takž, ale jinak děs. Nedokoukal jsem to, ten jalový příběh se ne a ne a ne rozběhnout. No nee.

Prokletý ostrov (2010)

Zprasená zmatená kravina plná klišé, odehrávající se v psychiatrické léčebně, kde pravděpodobně i vznikla. Caprio nebyl dobrá volba. Scéna panebože né, záběr z vrchu, tři mrtvé děti v náručí, to už jsem opravdu vyprskl smíchy. No ale budiž, jednou se to dalo :-)

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Oddechová severská krimi na nedělní odpoledne, ideálně po zákusku. Škoda že ta slečna nevypadala víc jako slečna, myslim hlavně teda nahoře.

Muži v naději (2011)

Dal bych 4 hvězdičky, ale bohužel, nemůžu. Film se mi líbil a bavil jsem se jako už dlouho ne. Macháčkovi to zase jednou sedlo (co já vím tak podruhé), Bolek nezklamal a děvčata .. hmmm :-) Pěkná komedie, která by snesla i divadelní prkna. Ale bohužel, to zajímavé na filmu je jeho příběh a postupný vývoj, jakmile jsou všechny karty odhaleny, není důvod vidět to znova. A hlavně v půlce skvěle rozjeté komedie přijde kýbl ledové vody a najednou koukám na drama. Škoda, každopádně na české poměry posledních let nadprůměr!

Výletníci (2011) (pořad) odpad!

Tohle se nepovedlo. Dobrý nápad totálně zprasený scénářem a dvojicí rádobyvtipných kašparů. Humor za každou cenu, leč křečovitý a tak strašně trapný, že se to nedá vydržet. Zkoušel jsem to dvakrát, naposled Vltavu. Ožírací scénka v bufáči, no to byl vrchol trapnosti. Informací pomálu, rozmělněné a přerušované nechutně trapnými a zbytčně dlouhými "humornými" scénkami. Kdybyste se kluci vykašlali na ten humor, bylo by to fajn, takhle se na to fakt nedá dívat.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006) odpad!

Menzel není můj oblíbenec, z každého jeho filmu se mi líbí jenom půlka, druhou trpím. Tohle je výjimka, neboť jsem trpěl obě půlky, mezi nimiž se film koneckonců nachází. Příšerný. Hlavní postava je mi hrozně nesympatická a mizerně dabovaná Kaieserem, celé je to trapné a nabubřelé, obsazení nepovedené a hlavně to vůbec nezachytilo to podstatné z knížky, která se kupodivu číst dala a měla něco do sebe. Tenhle film se opravdu, ale opravdu nepovedl, cítím z něj nadšení a obdiv tvůrců k sobě samým, asi se už viděli na červených kobercích. Bohužel ne, pro mě čistý odpad.

To byl zítra flám (2010)

Nedokázal jsem to dokoukat. Nudné a blbé, i když nikoliv úplně odpadní.

Jménem krále (2009)

Bejt tam Bohdalka a víla, je to klasická televizní pohádka na nedělní odpoledne. Herci se nepřetrhli, i když vedle Rodena chápu že chyběla motivace, ten jediný zářil, jako vždy. Plytká zápletka, předvídatelná rádobydetektivní oddychovka. Drama to rozhodně není. Koukat se na to dalo, ale šlo to udělat o moc líp.

Bastardi (2010)

Hodně slabí herci a náhlý konec - trapné Poloczkovo: "...nemůžu to dokázat, bohužel. ... Nebo bohudík?" Přišlo mi to utnuté v půlce a nedomyšlené, byť rozjeté to bylo dobře. Taková trochu delší bakalářská povídka, i když ty bývají dotažené.