Protektor (2009)

Neuvěřitelně otravná muzika, toporní herci, jalový scénář, nuda, nuda, šeď, šeď. Vydržel jsem to 45 minut.

Czech Made Man (2011)

Rozhodně jsem se bavil, ale podruhé to vidět nemusím. Budař mi úplně neseděl, jeho postava byla příliš mělká, nenašel jsem si k němu žádný vztah. Má to spád a je tam pár vtipných momentů, ale je to takový orloj.

Občanský průkaz (2010)

Bože to byla nuda a jalovost. Macháček nádherně slizskej, ale celkově herecké "výkony" na úrovni telenovel.

Hlavně nezávazně (2011)

Je to zbytečně dlouhé, místy až příliš nablblé, což se u romanťáku dá odpustit, ale celkově tomu chybí šťáva. Připadá mi to nedotažené, ale vyloženě špatný film to není. Pokud zoufale hledáte způsob jak zabít čas, vřele doporučuji.

Opravdová kuráž (2010)

Tohle jsem nepochopil. 1* protože mám pro Coeny slabost. Nuda, nuda, nuda. Nechápu, proč to trvalo 2 hodiny, stačilo by 20 minut.

Román pro muže (2010)

Nějak si nemůžu vzpomenout na dobu, kdy jsem Donutila řadil k oblíbeným hercům. Co předvádí poslední dobou je bída. Film bez nápadu, nedrželo to při sobě, nebavilo, moooc slabé.

Grandhotel (2006)

Hmm, až když jsem to viděl podruhé v televizi, došlo mi jak moc špatný je to film. Mrkvička, Dulava - zoufalství. Snad jen ta Klára Issová je za hvězdičku.

Poslední samuraj (1999)

První mínus je dabing, myslím si že v originále by to bylo lepší. Druhý mínus je za tu homosexuální zápletku, nic proti, ale tady mi nějak necvaklo proč to tam je, sice se mi nepodařilo to dokoukat, ale prostě mi to přišlo zbytečný. Několik bojových scén na úrovni seriálu Shogun to neutáhlo. Takže 25%, ale jenom za to, že tam nebylo Pikaču a Tamagoči.

Zítra bude líp (2000)

Taková ta francouzská polokomorní polokomedie, chvíli je to zábavné, chvíli to nudí, celkem fajn film na večerní relax.