Sex ve městě 2 (2010)

Je zde patrná únava ze snahy vyždímat ještě posledních pár kapek šťávy z vyschlého tématu. Hlavní hrdinky jsou zubem času značně ohlodané a už to nemá tu jiskru. "Něco" v tom chybí. Svatba gayů ovšem rozhodně ne. Na druhou stranu co čekat od nástavby seriálu postaveném na povrchnosti a "bling bling". Takže za 3, koukat se na to dalo, nebylo to nijak zpackané a "hnědých" míst bylo jen pár.

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

Zatím nejlepší zpracování Pratcheta. Bez výhrad. Adoráta je k sežrání a Angua má říz.

Chris Botti & Friends: Night Sessions Live In Concert (2002) (koncert)

Úžasná komorní atmosféra, Chris ve skvělé formě, perfektní kapela, v publiku i na podiu Sting. A hlavně úžasná verze All Would Envy v podání Shawn Colvin, která je mnohem působivější než od Stinga :-) Hrají: Chris Botti - trubka, Shane Fontayne - kytara, Harvey Jones - klávesy, Jon Ossman - baslytara, Karen Teperberg - bicí. Dále: Everett Bradley, Jason Rebello, Shawn Colvin, Sting

Bonnie a Clyde po italsku (1982)

Jak jí pomohl nastoupit na ten domíchávač, to je snad největší pitomost co kdy kdo vymyslel :-D

Tajuplný ostrov (1973) (seriál)

Moje zamilovaná knížka. Zklamání, ale je to slušně natočené.

Plnou parou vzad! (2002)

Tak je to homofobní, ale jako oddechovka dobrý. Docela sem se bavil.

Poslední žralok (1981)

Famózní amaterismus, dechberoucí naivita "triků", ůžasný střih záběrů žraloka z různých dokumentů alá Strašidelný les v Trháku, to všechno podtrženo neuvěřitelně slabými hereckými výkony posouvá tuto zfušovanou kopii čelistí na přední příčky filmů, které vřele doporučuji! Jeden z mála filmů, který jsem si koupil 2x na DVD.

Romeo a Julie (1996) odpad!

Pistolky a niggas prostě do Shakespeara nepatří.

Růžový panter 2 (2009) odpad!

Viděl jsem to v letadle a na pytlík to nebylo. Ale nic víc.