Pravda zabíjí (1999)

Hodně dlouho je to na 3, místama 4, poslední vteřiny to ale úplně po ... Celkově taková agitka proti trestu smrti, bohužel dost schematická.

Pí a jeho život (2012)

Musím uznat, že záběry ze ZOO byly pěkně barevné, záběry z rozbouřeného moře ve 3D docela strašidlácký, ale jinak to zas taková pecka není. Úvod nuda, prostředek docela dobrý, ale závěr to úplně položil, hlavně ty strašlivě jalový debaty o bohu. škoda že nedali víc prostoru tomu rusovi co vařil, ten je dobrej. Takže průměr, ale obávám se, že hlavně díky 3D.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Mám rád vtipy. Mám rád Vydru a nevadí mi Novotný. Nechápu, proč v 21. století, tedy již pár let po vynálezu internetu, který kromě porna nabízí i weby plné vtipů, někdo dělá pořad, kde dva nudní patroni čtou vtipy z papírku. To všechno bych snesl a mávnul nad tím rukou. Ale Ruda z Ostravy, co to proboha je za pablba !? Nebo snad svou neomezenou trapností nastavuje zrcadlo, v jehož odrazu se i ty suché a chlazené vtipy zdají být něčím víc? Nene, Rudu prosím ne.

Cesta do lesa (2012)

Nedokážu to hodnotit úplně objektivně. Mám silný vztah k místům kde se natáčelo a k Cestě z města rovněž. Odečtu-li vysoké očekávání, zklámání to nebylo, ale ani mě to nijak nenadchlo. Přijde mi to dodělávané na rychlo, střihy moc nesedí,je to taková mozaika. Herci klasicky Vorlovsky toporní, dokonce i Schmitzer, ale to k tomu asi patří. Škoda že nevyšlo těch pár vtípků, aspoň u nás v kině bylo ticho. Není to zázrak, ale stálo to za to vidět. Přidávám jednu za faráře, naprosto úžasná tvář :-D

Vodní svět (1995)

To je tak dobře natočená hovadina, že teda tu jednu, ale jinak totální kravina, střílení harpunama a letadla a skůtry a bizarní lodičky. Něco takovýho se asi odehrává ve fantazii zhuleného hipíka hrajícího si ve vaně s gumovou kačenkou a plastovým parníkem z výletu na Vranovskou přehradu. Tenhle typ filmů ůplně nesnáším, ale udělaný to je dobře :-)

Černá smrt (2010) odpad!

Otřesná roztřesená kamera, ten debilní módní hit všech přiblblejch moderních usa seriálů, z který bolí oči, herci s vizáží členů motorkářskýho gangu s tomu odpovídajícími dialogy a k tomu scénář, jehož autor nejspíš hulil přes kompresor. Mimořádně nepovedený dabing to srazil úplně do kolen. Odpad.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002) odpad!

Doufal jsem že mě probudí neurochirurg větou "Operace vašho mozku proběhla bez komplikací." Neprobudil. Pro mě strašlivá splácanina, i když chápu že některé věci jsou holt kultovní.

Ženy na cestách (2010) (pořad)

Není to dokument ani cestopis, je to docela příjemně udělaná reklama. Chcete jet na dovču na kanáry? Kouknete jak si to tam užily holky, jak to tam vypadá, co by se tam dalo dělat. Prostě profi video z dovolený. Pokud to chce někdo srovnávat s Michelem Palinem, je trochu mimo :-) U mě za 4. A k výběru Zlatuše a Adély - no šak takovýhle "holky" na dovolený jezděj :-D

Líbáš jako ďábel (2012)

Letní kino, 6 piv a 4 fernety a bavil jsem se. Ovšem v kině bych to nejspíš nevydržel. Každopádně o třídu lepší než jednička.