Final Fantasy: Esence života (2001)

Ten film není vysloveně špatněj, má zajímavé akční scény a za chvíli vám to ani nepřipadá že je dělaný na počítači. Celá zápletka příběhu je oreginální a doslova z toho vyzařuje klasický japonský styl filmů, který naše kultura moc nechápe.

Jeepers Creepers (2001)

Nějak extra jsem se u toho nebál a celý film jsem se spíše nudil. Zaujmul mě akorát začátek se sešitými těli a temný konec.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Narozdíl od prvního dílu je zde záporák pořádně vidět a má zde i několik nechutných scén. Na konci je pak celkem pěkně rosekanej. Příběh a prostředí nic moc. Ale celá ta věc o tom démonovy (či co to je), který vylézá jednou za 23 let a nejde zabít je celkem zajímavá. Ve vystřihaných scénách na DVD je pak zajímavá přehlídka mrtvích rytířů kteří proti němu v minulosti bojovali.

Krvavé stopy (2004)

Film měl u mě od začátku celkem našlápnuto. Působyl tajemně a obsah byl oreginální. Ovšem celkový dojem mi pak u něj skazil opravdu nelogický konec kdy krvavého kluka zabije nějaká černá zrůda. Co to proboha mělo být? Celá pointa filmu se tak vytratila někam do neznáma a já zase nic nechápal.

Malí válečníci (1998)

Jako velký sběratel a milovník figurek jsem tenhle film vždycky žral a všechno kolem něj. Doteď bych mu nedokázal dát špatné hodnocení.

3:15 zemřeš (2005)

Tak tohle je vážně ubohé. Filmaři přišli s celkem dobrým nápadem, ale pak zjišťují že samotný nápad moc ve filmu lidi neděsí. A tak tam přidávají věci, které zabírali na lidi u konkurence. Najdete zde pak například scénku kdy se farář snaží vyhnat ďábla z domu ale nezvládne to (jako exorcista), nebo postava malé mrtvé holčičky (jako v Kruhu, Silent Hill) která má děsit a přitom v hororu nemá hlubší význam a působý až zbytečně. A ještě jedna kuriozita kromě flashbacku na začátku kdy otec pozabijí rodinu, ve filmu nikdo nezemře, tedy až na psa. Dobrý horor co?

Ostrov (2005)

Dalo se to. Film je akční nářez a člověk se občas i pobaví u reakcí klonů na nové věci. Některé akční scény jsou sice hodně přehnané, ale komu to vadí? U tohodle filmu se má člověk bavit a ne u každé věci přemýšlet.

Famózní komedie která se podobá jackass, má ovšem děj a tak jsou některé věci sehrané schválně. Od začátků filmu až do konce jsem se smál. Některé scény byli i drsnějšího kalibru, například když Boratovi jeho kolega při rvačce nacpal svoji nahou tlustou prdel na hlavu. Nic netušící američané pak jednají tak, jak by jste od američanů čekali. Chovají se jak dav telátek, nejdříve s Boratem soucítí a pak když něco provede mu jdou po krku. A nic se nevyrovná velkému finále s nic netušící Pamelou Anderson!

Mistři hazardu (2005)

Akční jízda s prvky komedie, kterou si užijí fanoušci Johnnyho Knoxvilla. Ovšem nejen ti! Nečekejte od toho nechuťárny a úchylnosti jako u puberťáckých komedií, zde jde hlavně o rychlou jízdu a dvě paka krerý vždycky něco provedou.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Tenhle seriál je původcem všeho. Od stejnojmených filmů po Wildboyz nebo Viva La Bam. Zaslouží si něco takového menší hodnocení? Ja myslím že ne, stačí se kouknout jak je film oblíbený v zahraníčních kinech. Ovšem musíte mít vkus na tenhle druh humoru, někdo ho nikdy nepochopí a někdo se u toho pozvrací, ta třetí skupina se u toho bude válet smíchy.