Zamilovaný George Lucas (1999)

Aneb jak Star Wars na svět přišli, a že by vůbec nevadilo, kdyby za každou epizodou bylo: PODLE SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ 100%

Quantum of Solace (2008)

Dostal jsem všechno, co jen jsem od Casinem zrestartovaného Bonda mohl chtít. Zklamání se v žádném případě nekoná. Bond kudy chodí tudy střílí, cedí hlášky, a špičkuje se s M, které tu je víc než v Casinu, což není vůbec na škodu! Vm, že lidi budou vyčítat Bourne look, a určitě tam je, ale je pojat Bondovým pohledem, a zasen do Bondova vesmíru. Že byl střih nepřehledný? Tak to teda vůbec, pánové! A Kurylenko? Díky Bohu za mé vyslyšené prosby, aby nebyla tak oktravná jako v Maxovi! Perfektně sem sedla. Stejně jako bondgirl v pravém smyslu Arteton (alespoň v Bondově pohledu). Vrátil se i Mathis, který byl perfektní, a snad bych se odvážil říct, že i Bondovým jediným přítelem. Vrátil se Felix (Jeffrey Wright), který byl perfektně znechucen praktikami "své" CIA. Hudba byla opět skvělá, a jak jsem říkal, titulní skladba vyzněla ve filmu líp, než na samostatný poslech, bez možnosti pustit si titulkovou sekvenci (která byla mimochodem o takhle málo horší než u Casina). Možná se budete bez znalosti Casina trošku ztrácet, ale dohromady fungují skvěle. Hlavně hned po sobě ;) 70 %

Speed Racer (2008)

Unbemotherfuckingliavble eye-candy nářez ! ! ! Takovou jízdu jsem snad v životě ještě nezažil! Forma opět zvítězila nad obsahem 100% GO SPEED RACER GOOOO ! ! !

Černé ovce (2006) odpad!

Donebevolající pičovina!

Generation Kill (2008) (seriál)

HBO know how to play. . . Po The Wire asi nejlepší seriál co znám, i když v tomto případě asi spíš minisérie 100%

96 hodin (2008)

My kind of movie! Slabší začátek vám vynahradí uhrančivý Liam Neeson a jeho cesta za dcerou, při které srovná třeba celou Paříž se zemí 85%

Zrcadla (2008)

Tak takhle pečlivě budovanou atmosféru jsem viděl naposledy u . . . Věci? Jo tam, a možná ještě u Těch Druhých. Takže pánové a dámy: Bubububububububu a pozor na Aju! 90%

Zapomenutý ostrov (2008)

Krásná rodiná komedie, která úžasně spestří sobotní odpoledne. Zaměřeno na děti ale já jsem si to ve svých 19ti perfektně užil. Holt musíte nechat vyplout své dětské já. To vše s vynikající hudbou Patricka Doylea. 80%

Bláznovo zlato (2008)

Akční / Dobrodružný / Romantický Kdo čekal víc, tak nerozumí. Přesně takový totiž tenhle film byl. Třebaže trošku předvídatelný, ale co? Šlo tu o zábavu, a já jí dostal hromadu

Kasandřin sen (2007)

108 minut uteklo jak voda. Je to mé druhé setkání s Allenem. Nevím jak mu jdou komedie ale tragédie jsou skoro bezchybné. Přidejte si k tomu McGregora a Farrela a spokojenost je největší 85%