Big Lebowski (1998)

"Skvělá zápletka? Geniálně ujetá komedie? Dokonaly film od Coenu? Brilantní černá komedie o jednom pochcaném tepichu v režii těch nejpovolanějších? Nejlepší Coenovic film - skvělé gagy a dokonalý John Goodman dělají z tohohle filmu komedii dostatečně osobitou i dostatečně... bezchybnou?!?!?!" Dovolte mi citovat hlavního hrdinu: What the fuck, man?! Takovou nudu už jsem dlouho neviděl, a doufám, že dlouho neuvidím. Zařazuji po bok PulpFiction a No Country for Old Man na místo nejpřeceňovanějších filmů historie... 20%

88 minut (2007)

Přesvědčivě poskládaná kriminálka. Pacino je, no prostě Pacino, a nic víc ten film stejně nepotřebuje. Krásných 75%

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Ultimátní hodnocení povinností. 100% edit 10.05.2009 Tak a je konec. Smál jsem se jako v nejlepších sezónách a pak mi ukápla slzička. U Gabrielova Book of Love jsem se ale rozbrečel jak želva. A na krajíčku mám i teď když píšu tenhle komentář. Good bye JD. So long Sacred Fart (tohle jsem si nemohl odpustit). SCRUBS you will be missed

V Bruggách (2008)

Miluju Bruggy, Colina mám v hledáčku dost dlouho, Brandon je osvědčená značka, a Raplh s Clémence jsou jen třešnička na velmi vypečeném dortu...100%

Soudný den (2008)

Ze začátku trošku nuda, jenže pak se to rozjede a lítají hlavy, papají se lidi, a hláškky se tam taky objeví. Navíc se objeví i jedna z nejlepších honiček za poslední dobu. Unrated Version tomu dala pár procent navíc 93%

Sirotčinec (2007)

Pečlivě budovaná atmosféra a lekačky a strach kam se podíváš. Co víc si přát? Mě to stačí - 80%

Temný rytíř (2008)

Nemám slov, a jen tleskám tomu nejlepšímu co mě za pár let na filmovém plátně potkalo 100%

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Strašná nuda. Něco tak špatnýho jsem neviděl od Spideyho 3... Cohen naprosto nezvládal nic kromě akce. Třeba umírající O'Connell? - N I C ! ! ! Ani záchvěv husí kůže. Vrchol všeho neumu byl Jet Li politej čokoládou. Za akci, Jonathana a par dobrej vtipů jsou ty dvě hvezdičky. Maria Belo byla snesitelná jen v Himalájské pasáži a to pouze když nemluvila. Jako Evey naprosto tragická. Mladej O'Connell je špatnej. Špatně zahranej, a navíc vypadá jako Jack Black (teď nevím jestli je to plus, nebo ne). Starej O'Connell není vtipnej a Fraser by měl hodně rychle najít nějakej trhák nebo se na něj zapomene. Škoda. Ani ta zvracející kráva nebyla vtipná. Scény z trailerů byly vyčpělé a vůbec. Zklamání roku. Doufám, že si napravím chuť Dark Knighetm. PS.: Do Peru rozhodně nechci pokud nám cestu bude "kočírovat" Cohen. PPS.: Ještě k hudbě. Jako poslechovka možná dobrá, ale ve filmu naprosto nijaká. Žádné emoce nic. 35%

Země policajtů (1997)

Čtvrtá hvězda za "hluchou" přestřelku. Jinak je to docela slabší kriminálka

Sbohem, Bafano (2007)

Once again I am ashamed of being white