Láska nebeská (2003)

"Love actually is all around us." Tohle je prostě naprostá nádhera. Tohle je nejlepší romantická komedie kterou sem kdy viděl. Nekecám, doopravdy. Ti herci sou tam tak naprosto geniální, já už ani nevím co napsat aby to nevyznělo trapně. Snad už jen, jak poznamenal Tosim: "Tak a dost. Už dost."

Příběh žraloka (2004)

Yeah man! To bylo docela dost dobrý. A má to hooodně nabušenej soundtrack

28 dní poté (2002) odpad!

Šílená sračkoidní nuda.. Nemůžu uvěřit tomu, že tohle natočil chlápek zodpovědnej za geniální Sunshine. Že prý tu Cillian Murphy hraje skvěle? Prd akorát. Tolik hvězdiček tady nikdy nepochopím. 10% za průchod prázdným Londýnem

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

As the Prophecy says: "Neither one can live, while the other one survives..." Takže sbohem Alfonso. Tvé místo zaujal David a jeho vize Pottera. Nevěřil jsem mu a nádherně se mi to vymstilo. Je to úžasný pocit, nemít projednou pravdu, že? Daniel nám pekně vyrostl, Ron je taky dooost v pohodě. Hůř je na tom Emma, hraje příšerně. Ale Lenka je příjemný objev. Hudba je po POA jedna z nejlepších.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Tohle je můj nejsrdcovější Harry. Mám ho nejradši i když se mi nejvíc líbí OOTP. Tenhle díl je prostě jinej, vybočuje z řady a je to pravděpodobně poslední díl kde Emma hrála normálně. Hudba je tu taková nějaká jiná. Skoro jako samotný film. Ale to neznamená špatná, prostě jiná. A ty tři vypalovačky na konci OST jsou geniální

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Donedávna král všech filmových Potterů. Cuarón tu zaválel fakt pekně temně. Tupý hlavy a cesta Londýnem jsou nezapomenutelné scény. Hermionina pecka Malfoyovi je kouzelnější než v knížce. Ovšem závod s časem, je úžasnej. Konec, jak přiběhli a řekli Brumbálovi: "We did it." a Brumbál odpověděl naprosto bez zájmu, s užasným výrazem "Did what?" To a Harryho let na Fireboltu, spolu s letem na Klofanovi zůstanou nejhezčí záběry z celé série PS.: Williamsův OST byl na Ocara! A považuji to, za jeden z největších Akademických omylů...

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Columbus se pokusil o temnějšího Pottera, co se mu ale podařilo byl nudnější Potter. Není špatnej ale radši přeskočím první polovinu a kouknu jen na druhou

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Prostě Harry. Nejkouzelnější Potter. Radcliffe je v poho, Rupert pekne válí a Hermiona je nesnesitelná stejně jako v knížce. A John Williams tu pekně zaválel s hudbou

Já, legenda (2007)

Takhle jsem hlavnímu hrdinovi nedržel palce od Války Světů. Bravo Wille. Bravo pane Lawrenci