Alvin a Chipmunkové (2007)

No peklo, co vám mám vyprávět. Děsivej dabing. Odporní hlodavci a film plnej neherců...

Pan Včelka (2007)

Dost dobrý. Něco tak ztřeštěnýho se jen tak nevidí... Jen je pravda, že ten cz dabing to docela ubíjí. Krásných 80%

Královna Alžběta: Zlatý věk (2007)

Film stojí na Cate, a je to poznat. Když tam není, jako by atmosféra a hodnocení šly automaticky níž. Jenže najednou je zpět, a jede se dál. Krasných 80%

Resident Evil: Zánik (2007)

Velmi dobré. Na to, že jednička byla celkem nic a dvojka odpad, tak tohle je fakt posun o několik stupňů výš. Občas zamrzí triky a v jedné scéně je vidět Millino zvětšující se bříško. Jinak si to nemůžu vynachválit...

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Dokonalost sama. S přibývajícím věkěm jsem měl tuto epizodu radši a radši. V Epizodě III se kruh uzavřel ale tohle pro mě přesto zůsává vrcholem Star Wars. Dokonalost sama 100%

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Snímek, který mě přivedl do světa filmu a navždy změnil můj život. Pamatuji na tu radost ze sledování, hned jsem si ti musel pustit znovu a znovu. 100%

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Trošku mě zamrzel Anakinův rychlý přerod ve Vadera. Ale souboje na světelné meče už nikdy nebudou jako dřív. A vůbec, celá galaxie už nikdy nebude jako dřív. Zjistli jsme co předcházelo pádu Republiky a zažili trgédii meziplanetárních rozměrů. 100%

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Každá sága má svůj začátek. Tahle ho zvládla na 100% [edit 11.3. 2012] Dvanáct a půl let od doby co tenhle skvost poctil plátna kin. Dvanáct a půl let, co jsem to poprvé viděl v kině. Dvanáct a půl let zrání a můžu vám říct, dozrálo to k dokonalosti.