Gran Torino (2008)

Lepší rozloučení s hereckou obcí si pan Eastwood nemohl přát. Tleskám ti ve stoje Clinte

Wrestler (2008)

Obrovské zklamání. Něco takového bych opravdu nečekal. Kam se poděl herecký koncert Rourka? Co bylo tak úžasné na Marise? Teď nevím jestli se mám kouknout na Requiem, páč to taky všichni velebí, a já pomalu dostávám strach, aby to zase nebyla nějaka srajda.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Chtěl bych napsat něco duchaplného, ale nic mě nenapadá. Možná kdybych se o něco pokusil, tak bych to ještě pokonil. Snad je, že ne o všechny ceny, o které byl připraven Boylovým zázrakem, byl přuipraven zaslouženě.

Milujte svého zabijáka (2002)

Tak a mám kompletního Cooneyho shlédnutého. Teda jako režíséra. A musím vám říct, ze tří filmů, jsem neviděl ani jeden špatnej. Ten člověk nejen, že umí perfektně hrát ale umí i točit. Ale teď k filmu: Sam Rockwell tu kouzlil! Hned od začátku jsem mu fandil, a on blbec začne pracovat pro CIA... Ale to byl teprve začátek! Drew jsem vůbec nečekal,a střihla si asi nejlepší roli své kariéry. Clooneyho agent byl k sežrání.

Rychlí a zběsilí (2009)

Ti co nemaji rádi Michelle Rodriguez, a libil se jim Tokyo Drift (me included), nechť si pričtou jednu hvězdičku navíc (me included).

Tvrdé palice (2008)

Přečtěte si Adriana, nerad se opakuji ;)

Monstra vs. Vetřelci (2009)

První věc, která mě napadla, bylo, že ono 3D nebylo moc extra využito. Ale pak jsem si řekl, že jsem umíral smíchy u B.O.B.ových výstupů, a že to přece jen nebylo tak špatný. Přál bych si to slyšet v originále, protože Rogenův chraplák by to zvedl na next level. Teď mám už jenom jedno přání: neždímejte to jak Shreka!

Donnie Darko (2001) odpad!

Nikdy víc. Já . . . nemám slov. Něco tak, hmm, zbytečného a dementního se jen tak nevidí. Není to tak, že bych musel jít proti proudu. Jen, že ty filmy, které jsou tu na čsfd tak glorifikovány mě naprosto míjejí. "Donnie je zklamaný kluk, trpící vizemi o obrovském králíkovi (!!!), který se ho snaží dostat pod svůj zničující vliv. ! ! !" Opravdu potřebujete vědět víc? Mě to nějak nestačilo. Nestačilo mi dokonce to, že jsem viděl Southland Tales, kde prý Kelly vykrádal sám sebe. Doufám, že vám to stačit bude, protože ten film nemá myšlenku. Nemá nic - 0%