Harodim (2012)

Toto sa ťažko hodnotí. Zo začiatku film pôsobí ako zaujímavá konverzačná dráma, no po konci filmu som si pripadal akoby som pozeral dokument s ľuďmi, ktorí hovoria ostatným svoje košpirácie (nielen) o 9/11, a používajú pri tom filmový set ako prostriedok na vyjadrenie svojich názorov. Pokiaľ by som mal film hodnotiť ako film (príbeh založený na fikcii), za atmosféru, dobré dialógy, a zaujímavých hercov by to bolo tak štyri hviezdy, ale ten politicko-dokumentárno-propagandistický rozmer to brutálne ťahá dole. Škoda.

Nikomu to neříkej (2006)

Zmätený multižáner. Ono to nie je zlý film, ale napriek tomu, že som celý čas dával pozor, strácal som sa, a tak mi celá zápletka neprišla taká silná, ako by asi mala byť. Techicky však výborné.

Batman vs. Red Hood (2010)

Zatiaľ najlepší komiksový animák, aký som kedy videl. Bomba.

Čas zabíjet (1996)

Priznávam, filmy zo súdnej siene mám veľmi rád - a tento konkrétny má všetko.

Slovensko 2.0 (2014)

Poviedky som si v priebehu filmu poctivo hodnotil a vyšlo mi toto: 3 boli naozaj dobré, 3 hrozné, zvyšok taký priemer. Z toho mi vychádzajú dve hviezdy + jedna, čisto subjektívna, za Kaliňáka v poslednej poviedke a za to, že sa aspoň niekto odvážil na Slovensku niečo takéto dať dokopy.

Neřízená střela (2010)

Taká oddychová a úsmevná záležitosť na večer, pozitívne prekvapil Rupert Grint, rola mu sadla. Žiadne trápne a jednoduché vtípky. Mám rád britský humor.

Steve-O: Demise and Rise (2009) (TV film)

Pre všetkých Jackass fanúšikov povinná jazda. Asi najlepší dokument od MTV aký som videl, k zhliadnutiu je na oficálnych stránkach.

Zakletý v čase (2009)

Existuje nejaký film/seriál, kde by bola téma cestovania časom spracovaná logicky a bez dier? Asi nie, pretože sa to ani nedá, aj sám pán Stephen Hawking to tvrdí. V tomto filme vôbec nejde o cestovanie časom, je to príbeh (bez)nádeje, lásky, nevzdávania sa. Nie pri všetkých filmoch plačem, tento ma však úplne dostal. Za 5*.