Jumanji (1995)

WOW! To je hra jak se sluší a patří :) Perfektní příběh, sympatičtí herci a velice zajímavé nápady.

Pokémon (1997) (seriál)

No a co :D Žádní Šmoluové, žádní Supermanové, Batmani, Spidermanové, žádní Kačeři Donaldové nebo kdoví co všechno. Ne, pro mě byla vyvolená tahle ta japonská senzace a Pikachu byl nejlepší! :))

2012 (2009)

Zbytečně dlouhé, ale celkový děj ujde. Typicky průměrný film - 60%.

S tebou mě baví svět (1982) odpad!

Aááá, jak já jsem na tuhle "komedii" alergický!!! Jsem velký podivín že se mi to hnusí, ale za svým si stojím.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Och, mé dětství :) Je to totální kravina, ale ze soucitu musím dát alespoň 2 hvězdičky.

Růžový panter 2 (2009)

Neskutečně se mi tento pošuk zhnusil, avšak stejně se tomu pořád směju :))

Most do země Terabithia (2007)

Zde jsem se poprvé setkal s AnnouSophii Rob a ten potenciál jsem poznal už po půl hodině filmu. Neskutečná herečka, jejíž kariéra je teprve v zárodku. Fantasy není můj denní chleba, ačkoliv zde nejde o to klasické, ovšem příjemně jsem se u toho zabavil.

Have Dreams, Will Travel (2007)

Oh, AnnaSophia Rob mě opět jen přesvědčila v tom, že z ní roste velká hvězda. Obrovská škoda, že film není tak viditelný, protože je opravdu hodně kvalitní, a to nejen díky AnněSophii. Příběh je jednoduše moving jak prase.

Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)

Woody Allen mě opět nezklamal. Přiznám se, že to je můj první film, co jsem ho viděl jako herce a neskutečně jsem se bavil. S Helen Hunt podali fantastický výkon a jejich HLÁŠKY, jichž bylo tucet, mě perfektně rozesmály. Scénář kvalitní a i hudba z období 40. let na mne zanechala kvalitní dojem.

Zločiny podle Mary Higgins Clark: Patříš jen mně (2002) (TV film)

To si ale děláte srandu s tou hlavní postavou, že ano? Kniha mnohem, mnohem lepší. I když jsem to čekal, ale přeci jen jsem čekal krapet víc. Snad až na docela pěkně vypadající Dee to bylo s tím hereckým obsazením velmi bídné. Kdyby to nebyl příběh od Mary Higgins Clark, tak to dostane hvězdy 2.