• Romantický

X-Men: První třída (2011)

Seriu X-menov mam velmi rada, po zhliadnuti Prvej triedy sa u nas doma s najvacsou pravdepodobnostou rozbehne filmovy maraton ostatnych casti. Par sekundova scenka s Hughom Jackmanom je ceresncikou na torte. A Michael Fassbender? Tomu ide karta, len tak dalej!

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Pustit si Beverly Hills 09210 je v dnesnej dobe velka vyzva, v ramci nostalgie som si pozrela prvu seriu. Zasluzil by si hodnotenie odpad, ale ja to neurobim, aj ked nieco tak primitivneho som uz dlho nevidela! Dve hviezdicky- za sentimentalne spomienky na neskore detstvo, ked sme vsetci na druhy den v skole rozoberali, co je vlastne kondom....Ach, zlate stare casy! :)

Jana Eyrová (2011)

Aj ked pre mna bude navzdy panom Rochestrom Timothy Dalton zo starsieho spracovania tohto kultoveho zenskeho romanu, novy Edward v prevedeni Michaela Fassbendera sa nemusi hanbit. Michael je muz s obrovskou charizmou a chemia medzi nim a Miou bola taka silna, ze som im uverila uplne vsetko. Toto najnovsie spraconanie je skvele, 2 hodiny ubehli ako voda a po skonceni filmu som mala dobry pocit zo skvelo vykonanej prace. Vrelo odporucujem!

Panna nebo orel (2010)

Kebyze vyzeram v mojich 17 rokoch na strednej ako Emma, tak by som bola nie luzer, ale hviezda. Urcite jedna z najvydarenejsich romantickych komedii typu stredna skola- studenti- vztahy- laska.

Čínská čtvrť (1974)

Vyborna detektivka s velmi zaujimavou zapletkou, charizmaticky Jack Nicholson a krasna Faye Dunaway. Velmi osviezujuce v dobe vselijakych transformerov, upirov a podobnych bludov :)