• Romantický

Pretty Woman (1990)

Urcite jedna z najlepsich romantickych komedii vsetkych cias. Julia je nadherna, Richard ma charizmu, pribeh ma stavu a stastny koniec, my zeny sa rozplyvame a vy chlapi prevraciate ocami.

Šťastný Nový rok (2011)

New Year´s Eve siaha svojmu predchodcovi Valentine´s Day asi tak po kolena. Podla mna to zapricinil vyber hercov, kt. je vskutku strasny. Michelle Pfeiffer by so svojim "vylepsenym" ksichtom mohla hrat rovno Michaela Jacksona, Sarah Horse Parker by sa konecne mala vzdat presvedcenia, ze ulohy osudovych zien sa jej hodia, zubar Jon Bon Joviho by si mal taktiez vstupit do svedomia... Mlada generacia- Lea, Abigail, Zac bez iskry a trapne afektovana... Mam pokracovat? :)

Sněhurka (2012)

Presne takto si predstavujem vysnivaneho rozpravkoveho princa! Armie je kus chlapa s krasnym dunivym hlasom. Lily roztomila princezna ( kaslite uz na jej obocie, pristane jej), Julia sa ulohy zlej kralovnej zhostila neskutocne skvele. Nemam co vytknut, prijemna a vtipna rozpravocka.

Stud (2011)

Nebudem zdielat vseobecne nadsenie, ktory tu tento film ocividne vyvolal. Nuz, charizmaticky pan Rochester padol z piedestalu, na ktorom som ho doteraz mala... Tento pochmurny, sexom a erotikou naplneny snimok mi vobec nepadol vhod, je to dalsi z tych filmov, ked uz po polhodine cakam, kedy uz konecne bude koniec. Jedna hviezdicka kvoli Michaelovi, mam ho naozaj velmi rada a druha za vkusnu a krasnu postelovu scenu s cernoskou. Inac, bolo nutne ukazovat nahe muzske prirodzenie rovno do kamery?

Nebezpečná metoda (2011)

Toto bolo vazne o nicom, zapamatam si nasledovne: vychrtla Keira dostala pät a dvadsat na holu a chudinka, skoro si vyklbila sanku, Viggo sa priotravil nikotinom, Vincent pretiahol mnisku, Michael pouzil kybel pomady na vlasy a predsa nepomohlo... Komplikovane a mne nic nehovoriace dialogy, po polhodine som zufala cakala, kedy sa to uz skonci. Nuz vazeni pani herci, v tomto zoskupeni vam to nevyslo.

Titanic (1997)

Ach, Titanic... Vzhladom k 15. vyrociu uvedenia filmu som si ho znovu pozrela cely a musim konstatovat, ze je to jeden z najlepsich filmov vsetkych cias. A paci sa mi este viac, nez ked som ho videla prvy krat pred spominanymi 15 rokmi. Kvoli mnozstvu preliatych slz mu v mojom pripade konkuruje iba Gladiator :)

Pohřben zaživa (2010)

Fiha, tak to som fakt necakala, ze sa da natocit film s jednym hercom, kt. cely cas lezi v truhle. Som milo prekvapena hereckym vykonom Ryana, mala som ho povodne zaskatulkovaneho trosku inak. Kladne hodnotim dej aj zaver, je to cele o emociach... Velmi, velmi dobre.

Nechápu, jak to dokáže (2011) odpad!

Toto je jeden velky trapas, skutocne otrasne. Ked nieco podobne sledujem, nemozem sa zbavit myslienky na to, ze tie peniaze, co sa vrazili do filmu, radsej mohli venovat detom do Afriky, nez tocit takeho prisernosti.

Exmanželka za odměnu (2010)

Pane na nebi, Gerard je nenormalny kus chlapa! Zboznujem ho! Vo dvojici s vzdy sympatickou Jennifer je to mila akcna komedia s vkusnymi romantickymi vsuvkami.

Chceš mě, chci tě (2009)

Milujem tento film, pozeravam ho stale dokola a nikdy ma nebude nudit. Gerard nikdy nevyzeral lepsie, beznadejne som sa donho zalubila a odvtedy je moj velky idol :) Katherine mu skvelo sekunduje, iskry lietaju a ja sa neskutocne bavim! Pre mna jedna z mojich kultoviek, nemozem si pomoct.