• Romantický

Nákaza (2011)

Filmy z medicinskeho prosredia su moje oblubene, preto som sa na Nakazu tesila. Film ma velmi nenadchol, ale zase nenudil, je to taky priemer. Jedine, co si budem z tohto filmu par dni pamatat je predny zub Judea Lawa. To co ma ten chlap s lavou hornou jednotkou, preboha?

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Opytajte sa hocikoho ( aj napriklad mojich rodicov), akych je ich 5 najoblubenejsich filmov. Som si 100% ista, ze KAZDY ma vo svojej top pätke The Shawshank Redemption. Preco? Treba pozriet :)

Bourneovo ultimátum (2007)

V tejto casti ma uz dost iritoval fakt, ze Jason stale vsetkych dobije a oklame, a samozrejme to stihne vzdy vcas. A este sa aj pomsti s hrdostou... No dokonalost sama. Pre mna najmenej zaujimava zapletka z celej trilogie. Ale jedno musim uznat- cela trilogia je skvely akcny triller. Klobuk dole.

Kopačky (2008)

Komedia, ktoru si bez mihnutia oka pustim hocikedy, ked neviem co s nacatym vecerom. Toto je fakt perfektne! Ziadny presladeny grc, ziaden nechutny humor, proste to ma hlavu a patu a ja sa zakazdym nekutocne bavim. Skvely afektovany Russel Brand, krasna ( a dost uskriekana) Mila, roztomily Jason Segel... Proste vkusna zabava.

Bournův mýtus (2004)

Fiha, dvojka lepsia ako prva cast! Skvela zapletka, dramatickejsie a putavejsie. Len jedneho mi je luto, ze Bourna musi hrat Matt Damon...

Agent bez minulosti (2002)

Moj celkovy dojem z filmu by bol dobry, akcny triller na jednotku, ale co sa tyka dvoch hlavnych postav- Jason a Marie, nemozem si pomoct, obaja totalne nesympaticki! Matt Damon sa moze aj na hlavu postavit, ale ja sa jeho vernou fanynkou nikdy nestanem.

Příšerná tchyně (2005) odpad!

Jane je sice na svoj vek skvele vyzerajuca pani a ma toho za sebou vo filmovej brandzi dost, pri otrasnej Lopezke, ktora vobec nevie hrat, bol tento film jedno velke utrpenie, uplne zabity cas. Ak mate trosku sudnosti, tak ani nekoketujte s myslienkou pustit si tuto hruzu a des!

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Presne taketo VKUSNE romanticke komedie mam rada. Vyber hercov a stvarnenie postav na jednotku. Kto sa beznadejne nezamiloval do Ryana Gosslinga v Notebooku, ma teraz jedinecnu sancu!

Zápisník jedné lásky (2004)

Tak toto, vazeni, je jeden z najkrajsich romantickych filmov vsetkych cias! Krasne, vkusne, silne! Poslednych 10 minut mam este stale problem dopozerat bez toho, aby som nerumazgala ako male dieta.

Intimní past (2011)

Hillary a Jeffrey sa po P.S. I love you stretli znova. Krajsieho zaporneho hrdinu som vo filme snad este nevidela ! Nerozumiem, preco ma film take slabe hodnotenie, nie je to az taky brak.