• Romantický

Deník Bridget Jonesové (2001)

Povazovat 60 kilovu zensku za baculku je rovnako vtipne ako cely film! Okuzlujuca Bridget a zabava od zaciatku do konca. Skvely soundtrack. Skvely zazitok.

Kamarád taky rád (2011)

Tento film bol pre mna jedno velke utrpenie, kecy a same kecy a vysledok ziadny. Az som prekvapena, ako neskutocne ma iritovali taki krasni ludia ako su Justin a Mila. Jedine, co ma potesilo boli kratke vsuvky s Jasonom Segelom ( lebo toho ja uplne zeriem). No kebyze na to idem do kina, tak nadavam ako pohan.

Maturiťák (2011)

Po zhliadnuti trailera som dobre vedela, do coho idem. Je to taka mila, jednoducha rozpravka pre 12 rocne slecny so stastnym koncom. Alebo ak chcete- asi najvacsie klise, ake som kedy videla. Ale pozor - neurazi, neznechuti, nebude sa vam to hnusit. Hraju tam velmi pekne deti, je to vkusne natocene a hlavny hrdina ( nemozem napisat, ze muzsky, lebo je to jen taky dorastenec) ma normalne ocaril!

Zkažená úča (2011)

Cameron ze ma 39 rokov? Neuveritelne! Vo filme mala sice strasny makeup a vlasy, ale ta postavicka... Klobuk dole! Justin ako uchylny trtko - vyborne! A Jason Segel je moj novy objav, je strasne roztomily a sympaticky. Lahka komedia, velmi som sa pobavila. Zaverecnu scenu, ked sa Cameron pyta jej kolegyna, ze kto je ten " prince Charming" som si musela pustit niekolko krat za sebou .

25. hodina (2002)

Mam dve otazky: Preco ma Edward taky skreklavy hlas? Kedy uz Edward ziska svojho Oscara?

Noc je ještě mladá (2011)

Priserne jednoducha a otrepana dejova linia, ktoru nezachrani ani skvely soundtrack. Par dobrych vtipkov ( napr. ten so Scarface), ale inak nuda.

Zjizvená tvář (1983)

Tak ako som este nenasla odvahu komentovat Krstneho otca, nemam velmi chut pridat komentar k tejto gangsterke, kt. vsetci tak velmi ospevuju ... Filmy s touto tematikou mam velmi rada, aj tento bol dobry, ale nemozemem si pomoct, Al Pacino mi je neskutocne odporny! Hra v kultovych filmoch, svoje postavy zvlada skvele, ale uz len to, ze ho vidim, mi kazi celkovy dojem z filmu. Neviem si pomoct, odpustite mi vsetci...

Gamer (2009)

Jedna hviezdicka kvoli Gerardovi a druha hviezdicka tiez kvoli Gerardovi, tento chlap je pre mna absolutna jednicka, ale film sam o sebe des a hruza. Uz nikdy tuto katastrofu nechcem vidiet.

Miluji tě k sežrání (2005)

Lahka- ale nie trapna komedia, Anna Faris strcila vsetkych do vrecka. Tato herecka ma navzdy presvedcila, ze nema chybu.

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Neviem preco ma tento film take slabe hodnotenie, asi ho hodnotilo viacej muzov nez zien:) Je pravda, ze moj muz sa uz ku koncu osival, nudil sa a mala som pocit, ze este nezacnu ani zaverecne titulky a pusti si vsetkych Terminatorov a Predatorov naraz... ale co sa tyka zenskeho publika, tam ten film bude mat vacsi uspech. Mna to bavilo. Filmovy snubenec a milenec v jednom ma sice desny usmev, ale inac sa tento film pozriet da. Nie je to az taka katastrofa, ako som cakala podla percent na csfd.