• Romantický

Horečka sobotní noci (1977)

Tazko nieco vycitat takymto kultovym filmom, ale v tomto pripade musim podotknut, ze dej je dost mizerny, niektore sceny akoby nedokoncene... Ale celkovy dojem filmu to u mna nepokazilo. John Travolta je vo svojej ulohe tanecnika skvely, nevedela som sa vynadivat na jeho parketove kreacie a neviem, kde sa stal problem, ze v jeho dlhorocnej kariere najdem uz iba 2 filmy, ktore stoja za to- Pomada a Pulp Fiction.... Velka skoda.

Cadillac Records (2008)

Mala som sajnu, ze existuje nejaka Etta James aj Chuck Berry,podobne ako som tusila, ze slavnym bol aj Johny Cash ci Ray Charles... Vdako tymto filmom sa o slavnych osobnostiach hudobneho biznisu co-to dozviem, spoznavam chronicky zname piesne, rozsirujem si vseobecny prehlad. A strasne ma to bavi.

Kolja (1996)

Presne ako pise text distributora- laskava komedia... Velmi pekne, jemne, film pohladi na dusi a krajsieho chlapceka ani nemohli vybrat. Jeden z mojich top ceskych filmov.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Juliine zilnate celo mi propomina navrete rameno Arnolda v casoch, ked tocil napr. Komando... Julia je tu cela divna, aj pribeh ma skor nudil ako pobavil a zaujal, jedine pozitivum vidim v charizmatickom Javierovi, ale kym on prisiel na scenu, skoro som uz spala od unavy. Asi by som si mala radsej precitat knihu.

Obhájce (2011)

Fiha, Matthew, az dosial som ta mala zaskatulkovaneho ako herca z tych primitivnych, lahkych romantickych komedii a ty si na stare kolena ukazal, ze si naozaj dobry herec! Tento film ma super zapletku, dejove zvraty a celkovo je to kvalitna pravnicka drama. Good job!

Prázdniny (2006)

Krasna rozpravocka, tak sladka a umela, ale cert to ber. Esteze som stastne zamilovana, lebo ak by to bolo opacne, asi si to po skonceni filmu hodim :) Este nieco- milujem anglicky prizvuk Juda a Kate.

Moje krásná učitelka (2011)

Pre mna velke, ale naozaj velke sklamanie, mala som co robit, aby som to dopozerala do konca. Kde sa stala chyba? Nudne, trapne, bez iskry.

Záměna (2010)

Ked si ide clovek pozriet zaner- romanticka komedia, jasne, ze to bude presne podla urcitej sablony... Najprv sa hlavne postavy maju radi, potom vznikne nejaky problem, ktory sa v zavere vyriesi a vsetko dobre dopadne. Ked niekoho romanticke komedie irituju, je tam samy gyc a klise,tak naco to pozerate? Ja mam romanticke komedie rada a aj tato sa mi pacila, je to mily pribeh so sympatickymi ustrednymi postavami, vsetko dobre skonci a ja mam z toho dobry pocit. Zakazdym.

Pařba v Bangkoku (2011)

Netreba z toho robit dramu, ze je to ako cez kopirak atd... No a co? Ved jednotka bola skvela a rovnako poriadna pecka je aj tato druha cast. Seria fotiek na zaver s Mikeovym " mada faka" uplna ceresnicka na torte. Vyborne!

Ženy sobě (2011)

Vyborna romanticka komedia,v hlavnych ulohach iba zenske, to ma milo prekvapilo a namojdusu neskutocne bavilo! Vsetko zle sa na dobre obrati a kvapka vkusnej romantiky na zaver- mnam!