• Krátkometrážní
  • Hudební

Cheap Thrills (2013)

Co je člověk ochoten udělat pro peníze. Klidně i zabít kamaráda. Film k zamyšlení, řekl bych, že se to klidně může stát i ve skutečnosti.

Oni (2008)

Jen tak se rozhodli, že jim udělají peklo a zavraždí je. A proč? Protože tam zrovna byli. Zvláštní film, svým způsobem zajímavý a poutavý.

To, o čem se nemluví (2012)

Ačkliv komedií s tímto tématem je poslední dobou přespříliš, tak toto mělo nádech originality a hlavně to nebylo nudné. Plus pro Itálii.

Kráčející skála (2004)

Co si budeme povídat, je to strašná blbost. Mě to sice bavilo, ale naprosto to postrádá jakoukoliv logiku. Když rozmlátím casino, udělají ze mě šerifa? Zajímavé, Amerika to má asi jinak nastavené.

Krásno (2014)

Mohl bych se přít, zda se jednalo o komedii, či zda se vůbec jednalo o něco, co mělo být nějakým způsobem zajímavé. Jediné, co zde mohu vyzdvihnout, je napínavý a zábavný konec, což ovšem nestačí pro nějaké lepší hodnocení.

Putování s dinosaury (2013)

Oproti seriálu je to dost slabé a příběh je extrémně nudný. Uspávalo mě to, a to je špatně.

Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Skvělá sezona. Nechybělo napětí, podrazy ani zajímavé momenty. Celkový vítěz je dle mě zasloužený. Jedna z nejlepších řad.

The Return of 'Allo 'Allo! (2007) (TV film)

Je pěkné si připomenout dosud žijící postavy a udělat z toho filmový "díl". A člověk se také něco zajímavé dozví ze zákulisí, jak vznikla ta či ona hláška.

Ludva (2012) (studentský film)

Slyšel jsem o něm, naživo jsem ho nezahlídl. Zajímavý člověk.

Plán útěku (2013)

Moc mě to nadchlo, perfektně promyšlené, dokonale zpracované. Nechyběla akce, napětí ani přepkvapivé rozuzlení. Arnold s těmi vousy vypadal legračně.