Vetřelec vs. Predátor (2004)

Vetřelec vs. Predator II je celkem dobrá hra!! Ovšem film ani zdaleka. Chybí tomu pořádné akce a hlavně horor. Napětí tam je hodně, ale po dlouhém očekávání se nakonec moc dobrého filmu ani akce nedočkáme. V alienovi je i trochu komedie. Ta také tomuhle filmu chybí. Ke konci se snažili tvůrci filmu navázat na další film. Snad si s Predalienem pohrají lépe:) Pořádná invaze predalienů, ta by se mi libila!

Madagaskar (2005)

Vřele doporučuji. Je to pro všechen věk i když je animovaný. Všechno prostě bylo super - tučňáci fakt drsní, drsně připálení :-D. Já bych také na Antarktidě nevydržel :-)

Vetřelec ³ (1992)

Ze všech dílů se mi líbí asi nejmíň. Čtverkou to aspoň zase trochu napravili.

Vetřelec (1979)

Tento film je pro mě i dnes jedním z mých nejoblíbenějších hororů. Hlavně tento díl. Že místo muže obsadila hlavní roli žena (oproti knize) je prostě bomba. Ještě, že roli dostala Sigourney Weaver – je to také jedna z mých nejoblíbenějších hereček. Vetřelec je také úžasné stvoření, jeho vzhled a zvuky (skoro jak kočka) – prostě super. M-E-M-O-R-Y

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Správně je mé hodnocení spíše tak na 3,5 hvězdiček. Čekal jsem, že tento film bude zatím nejlepší ze všech dílů, ale trochu mě zklamal. Kde je Dobby, Whinky, Rita Holoubková jako moucha, Dursleyovi v úvodu....? Opravdu vtipných scén tu bylo velice málo o proti knize. Tu hodnotím zhruba na 6 hvězdiček. Byl to na mě až moc thriller – už vůbec ne pohádka (i když vzhledem k mému věku je to jedno). Myslím si, že film mohli natočit jako dvoudílný. Děj byl dost roztrhaný a dost pěkných scén vynechali, aspoň v tom úvodě. Doufám, že pětku udělají aspoň na dva díly (kniha má přes 800 stránek), a že to bude už konečně pořádný "trhák". Mnoho lidí Harryho Pottera podceňuje, někteří nad filmem nechtějí trávit ani minutu. To si myslim, že je chyba. Komu by se nelíbil? Sice téma a děj je největší fantazie, na kterou nikdo nevěří, ale je to velice komediální film. Jinak mě potěšili nové tváře filmu, hlavně madam Maxime, která vypadala úplně podle mých představ. Hlavně, ať nezmění herce!Brumbála museli, když to tak dopadlo, ale Hermionu a Harryho nikdy!

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Ten potkán je vážně parchant. Ale film je skvělej a zatím nejlepší. ...to jejich dospívání jim dává zabrat.

Nezvratný osud (2000)

Smrt si nás najde všechny! Ještě, že ten film aspoň někdo přežil, i když podle závěru to nevypadalo moc nadějně.

Nezvratný osud 2 (2003)

Vše co se děláme, má nějaký smysl? Dějí se věci ve světě za nějakým účelem? Existuje snad osud? Brání nám osud ve štěstí? Jsou všechy nehody a neštěstí ve světě osudem "dáné". Je osud, že jednou budu vrah, zloděj nebo snad gay :-D. Podívejte se na pokračování Nezvratného osudu. Moc to na první film nenavazuje. Je to jen další příběh osudů jiné skupinky lidí. Nepřežijí sice havárii letadla díky svému spolužákovi nebo neznámému chlapci, ale přežijí hromadnou dopravní havárii. Vše, díky jedné dívce se schopnosti vycítit nebezpečí. Ovšem osudy těchto lidí jsou spojeny touto havárií, dokonce i s osudy žáků z havárie letadla a s jejich podezřelými úmrtími. Je to snad náhoda, že skoro každý byl u smrti některého ze žáků, co přežil havárii letadla, nebo byl snad jeho příbuzný nebo s ním jinak "spjatý?" Z minulého filmu to opravdu moc lidí nepřežilo, uvidíte sami. Kdo přežíl? Kdo přežije? Viďte tento film a čekejte na Nezvratný osud 3 :-)

Terminál (2004)

Ze začátku pro mě by docela nudný, ale pak sem si zvykl – trochu komedie tam bylo. Připomínal mi trochu Trosečníka, kde si Tom musel také poradit, jak přežít a využít svůj čas – i když tam se skoro nemluvilo.