Beetlejuice (1988)

Tim Burton? Skvěly režiser, už si ho začinam oblibovat. Tento film je možná trochu střeštěný,chvíli až otravný, hlavně Beetlejuice, ale jinak super.

Hvězdná brána - Děti bohů (1997) (epizoda)

Naprosto vynikající pilotní dvojdíl plný spousty nových pojmů, vysvětlení, triků a akce. Pro seriál skvělým startem.

Smrtihlav (1998)

Dark City je plný temnoty a nevědomosti. Jednoho dne se hlavní hrdina John Mudrock probudí v hotelovém pokoji a vůbec o sobě nic neví. Zjišťuje svoji existenci, a krok za krokem zjišťuje neskutečné informace. Jsem předtím vůbec nevěděl o čem to bylo, tak mě ke konci film dost překvapil,jak to doopravdy bylo. Stojí za to se na to podívat znova. Akorát název "Smrtihlav" moc nechápu. "Město v temnotě" je lepší.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Pilotní film k seriálu je prostě špica. Ovšem seriál ještě lepší, i když se děj chvílemi trochu táhne. Dlouho mě nic "neuchvátilo", jako tohle. Jsem si vzpomněl na Karla Čapka, na jeho dílo Roboti, který byl pro tento seriál určitě inspirací. Ovšem místo slova Roboti se tyto stroje jmenují Cyloni. Byli to nejprve stroje vytvořené člověkem, aby lidem usnadnili práci, jak v Čapkově díle Roboti. Také se vzbouřili a nyní jsou pronásledovatelé lidstva. Ovšem už v podobě lidské jsou, vlastnosti, city, to vše už jim nechybí. Blonďatá Cylonka je nejdrsnější ze všech. Naštěstí má mnoho kopií :-) Takovou tvář mohli přidělit královně Cylonů, pokud teda maji nějakého vládce - vůdčí stroj. Ale stejně se mi nejvíce libí paní prezidentka. Je to prezidentka jak má být, učitelka a navíc člověk s těžkou nemocí, který je možná jednou dovede na místo, které všichni stále hledaji. Je to Země? Existuje ještě? Je to snad jen legenda, obyčejná legenda, která je výmyslem našich rodičů jako např. pohádka před spaním o jednom krásném světě? Dozvíte se v seriálu:-).

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

Brutální a drsný film. Velice mě tato černá komedie fascinovala. Taková nešťastná náhoda jak nakonec může přerůst všem přes hlavu a nakonec zničit vše. Počátek je vždy v něčem jednoduchým,prostým, třeba jako je prostitutka:-D

Pavučina snů (2003)

Dobrý pokus, ale Vetřelci se to nevyrovná. Na začátku jsem čekal o čem to bude - až po hodině začal ten pravý děj. A že je to horor? - vůbec

Můj otec (2003) (TV film)

Velice poučný film skutečně ze života. Málo lidí zvládne vůbec psychicky zvládnout takovou situaci se o někoho neustále starat. Raději ho "hodí" do domova za pul roku, než si zničit život na dalších 5 let!

Nespoutaní (1999)

Podle mě je to skvělý film. Špica, bomba. Vypravěčem udělat samotného hlavního hrdinu - koně je prostě super.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Což kdo ještě neni timto světem dosti zkažen, ať se na tento filmeček podiva. Správná náladička mu vydřží aspoň do večera:-D. Neuvěřitelně sprosté, ale zábavné.. je to prostě špica. Hudba je snad ještě zábavnější, že je to navíc muzikál je prostě bomba. Keny byl dobrej, chudák, že šel za nás do pekla!! "Prdel, aaaaau, sakra,aaaau, co sem zase tak špatnyho řek ksakru,aaaaau." A že jste neviděli seriál, nevadí. Podívejte se.