Závod s časem (2013)

Neskutečná kravina, takhle jsem se dlouho nenudil. Nejhorší ale byla ta jakože reálná kamera, která neustále přeskakovala a vy padala hrozně. Herci stáli za prd, neustále povídali kraviny, zvláště ze začátku. Rukojmí v autě, výbuch jakože elektrárny, nebo jak nemohli najít auto ve tmavém koutě, to byly scény leda k smíchu. Nechápu, jak takovouhle napodobeninu Rychle a Zběsile vůbec někdo mohl vyrobit. Jediné co na tom mohlo stát peníze bylo kvantum zničených aut.

Joe (2013)

Cage co žije v největším vidlákově na světě a dělá dosti podivnou práci si uvědomí, že by klukovi mohl pomoct, aby neskončil stejně jak ti pobudové všude okolo. Víc než film samotný je asi vznik filmu, kde ve filmu by měli hrát ne herci a některý se za výdělek upil k smrti.

Krásky a šprti (2005) (pořad)

Season 3 Australia - Z počátku dosti vtipné, když se mísí dva rozdílné světy lidí, ale konci, když se již značně propojí, seriál ztrácí šmrnc a vypadá to stále více, že ti lidi jsou herci, než obyčejní lidé.

Poslední šance na pomstu (2014)

To byl teda hodně nudný film. Cage co hraje důchodce a neustále chodí s otevřenou hubou. Nějaký mladík co se snaží mluvit jako Batman. A scénář naprosto bez nápadu bez akce a bez napětí.

Plán útěku (2013)

Arnols se Stallonem se snaží být místy vtipní, místy drsní ale mě přidají už staří. Celkově ten film celkem ujde, nic jsem od něj nečekal a na dvě hodiny jsem se zabavil.

John Wick (2014)

Keanovi ne a ne uvěřit, že by měl být drsňák a padouši mají do padouchů taky daleko. Jediný kdo se na filmu vyžije, jsou maníci, co dělají Kill Counter videa. Téměř vše končí střelou do hlavy. Equalizer byl v tomhle směru mnohem lepší. Zvláště důvod Wickova řádění je celkem chabý. Po druhém shlédnutí upravuju na 3*. Aje je to hodně jednoduchý film. Všichni ve filmu vidí v Johnovi nějakého super boha vrahů, a tak aby pomstil psa jen zabíjí a zabíjí.

22 Jump Street (2014)

Ze začátku je to fakt trapný. Neubránil jsem se nutkání přepnout na něco jiného. Film se až příliš snaží navodit atmosféru předchozího dílu a stále nám podsouvá jaká bude vše bomba a jak to bude stejný. Nakonec to nebylo úplně blbý. Našla se spousta vtipnejch momentů, kde jsem se opravdu nasmál, ale s těmi se perou momenty které byly opravdu stupidní, ale pro průměrného Američana bomba. Nakonec závěrečné titulky byly taky vcelku originální a korespondovali s úvodem filmu a tím, že sami tvůrci z toho filmu měli očividně prdel.

Interstellar (2014)

Na film jsem se hodně těšil, už jen kvůli režisérovi. Ale pak jsem byl trochu zklamaný. Zpočátku se snažil být film až moc detailní. Deset minut připojování lodí a pak znova a znova. Apokalypsa na zemi vypadala poněkud chabě. Písečná bouře, že by měla znamenat konec lidstva? Nejzvláštnější byl však závěr. Byl jsem sice rád za odstranění alzáků, ale způsob jakým film skončil by potřeboval přece jen rozvést. Na to, jak je film dlouhý, tak samotnému závěru se moc práce nevěnovalo. Autoři si s ním asi ani sami nevěděli rady, tak tam plácli dvacet rozměrů, hrdinu šouply do černé díry a pak puf. Happyend.

Labyrint: Útěk (2014)

Pokračování série by mohlo být zajímavější, ale tento díl mne nenadchl. Žádná scéna mi neutkvěla v paměti a po chvíli ani nevím o čem film byl. Oproti jiným teenage survive filmům, kterých je v poslední době hodně, dost zaostává. Hlavně chybělo napětí, jelikož všechny postavy mi byly naprosto ukradené.

Dárce (2014)

Skutečný svět není tak špatné místo k životu, alespoň to se film snaží ukázat. Přitom jako alternativu dává černobílou utopii. A to moc dobře nefunguje. Objevování vzpomínek na ''barevný'' svět, zejména těch dobrých a k tomu do protikladu krutý svět bez citu. Opravdu jsem čekal víc. Hudba ani herecké výkony taky žádná sláva.