Želvy Ninja (2014)

Čekal jsem cokoli, ale tohle předčilo veškeré mé noční můry. Ten film nejen popírá zákony fyziky ale zdravého rozumu. Oproti starým filmům je tento hozen do hodně moderního ducha a určen divákům, tak jak již název napovídá hrubo pod patnáct let a inteligenci ještě níž. Hudba se mi vůbec nelíbila. Dvě hvězdy jen proto, že přes všechny negativa jsem nenudil.

Equalizer (2014)

Černý Američan nakope pár bílých zadků a hlavně rusáků. To musí být americký sen. Ale jinak film pěkně plyne. Hrdina se s nikým nesere a je kreativní v zabíjení. Jsou to rozhodně lepší tři hvězdy. Jen mi vrtá hlavou, proč je takový, no trochu mi připomíná hlavní postavu seriálu Monk.

Očista: Anarchie (2014)

Nakonec to nebylo tak zlé. Slabší tři hvězdy. Jen bylo až do očí bijící, že zlí jsou bohatí bílí a ti hodní chudáci černí. Něco to vypovídá o současném stavu v USA.

Games TV (2014) (pořad)

Je to moc krátký, ale forma je fajn.

D.Gray-man (2006) (seriál)

Prvních 60 epizod je strašná nuda. V každém díle se objeví ty saké Akumy, zničí je tím samým způsobem a je konec. To je tak na slabou jednu hvězdu. Pak se seriál značně zlepší, hlavně díky zásahu Noe. Ti celkově táhnou celý děj. Konec je samozřejmě otevřený a je velký náznak toho, že kdo měl mega schopnosti, tak bude mít ještě větší mega schopnosti a ze seriálu by se stala strašná ptákovina, nebo by se opakoval stereotip z první půlky. Jinak hudba openingu a hlavně endingu je docela dobrá. Hudba v samotném anime je již dost špatná, hlavně u bojových scén připomíná nějakou akční hudbu z 80. let. Hlavní postavy jsou samozřejmě nesympatické, ukňourané a nesmrtelné. Jinak asi nejvíc se mi líbila část paradoxně v začátku s tou panenkou. Smutný části se mi líbí prostě více. Celkově by to pak bylo něco mezi jednou a dvěma hvězdami.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Takový potenciál, a tak zmařený. Co mě zaujalo, byla na neskutečná držka Marva. Takovej ksicht se jen tak nevidí. Povídky byly celkově nezajímavé. Jen jediná měla zajímavý závěr, a to pomsta hráče. Jinak klasický sin city. Spousta nahoty a násilí.

Campione! Macurowanu kamigami to kami koroši no maó (2012) (seriál)

Z počátku to vypadalo jako Fate/Zero, ale zhruba od půlky, když jsme již viděli všechny schonosti, tak se vše jen opakovalo a seriál byl pěkná nuda. I zpočátku vtipné scény ze vstahů mezi hlavními postavami byly ke konci ohrané a trapné.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Stále nabyté akcí. Jen jsem neubránil pocitu, že hlavně ze začátku efekty byly silně dělané pro 3D. Postavy celkem ke svým rolím seděli, jen samotný Dracula měl tvář velkého klaďase, což sice v celém filmu taky je, ale stejně. Na konci jsem se musel pousmát, když starý Lanister pronesl svou větu.

Hercules (2014)

Mám pocit, že na konci měli větší armádu než na začátku, a to ji měli ještě půlku ztratit. Ale ten závěr, kdy se týpek řítí proti šípům, a ty lámou ve vzduchu, to jsem se fakt zasmál. Nebo jak se dvěma popelníky zapálí půl města. Ale celkově to nebylo tak hrozné, hlavně s porovnáním s druhým Herculem z téhož roku. Líbila se mi titulková část, kde zobrazují skutečnost legend, jenž byla nastíněna v úvodu filmu. Takže lepší dvě hvězdy.

Legenda Korry (2012) (seriál)

Serie 1: Přesto, že v seriálu máme to co bylo v původním avatárovi, zvířata, vtipálky, nějaký love story, tak hlavní dějová linka není moc zajímavá. Jeto jako srovnávat Pána Prstenu s Hobbitem. První byl prostě mnohem epičtější. Svět je jak vystřiženej z nějaký Verneovky. Přesto, že se příběh odehrává jen o dvě generace později. Serie 2: Opět nový příběh a řek bych že i o něco lepší než v první řadě. Nevím proč, ale hudbou a atmosférou mi to trochu připomělo film Fontána. Pokud by první řada měla slabé tři hvězdy, tady jsou to tři zasloužené. Serie 3: Máme tu opět nové a ještě silnější superpadouchy, ale zatím nejslepší serie. Hodně se cestovalo a souboje byly o něco napínavější. Závěr mi připoměl závěrečný souboj ze starého Avatara. Serie 4: Tahle řada mi přišla celkem zbytečná. Hlavní padouch byl nejslabší z celé série, ale zatopil nejvíce. Ze všeho nejhorší však byly animace robotů a podobných věciček. Vůbec nevypadali, jako by do seriálu patřily.