Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Film je úplně jiný než předchozí dva díly. V prvním putovali trpaslíci. V druhém putovali trpaslíci a zažili napínavější cestu. Ve třetím díle trpaslíci proseděli dvě a půl hodiny před svým kutlochem. A všechny, které v předchozích dílech potkali se za nimi přišli podívat. Chyběl tu základní prvek cesty a objevování něčeho nového. Tak samozřejmě, máme tady deset minut draka. Máme tady armády, jenž ale ani zdaleka nedosahují takové velikosti, jako v prstenu. Skřeti, kteří jsou odchováni na válku, by nepřeprali ani batole. Hodíš po nich kámen, a je po něm. Pošleš na něj dítě, a je po něm. Trpaslík jim dá čelo, a je po nich. Opět jsme tu svědky finálového jevu z prstenu, kdy orel vyřeší za deset vteřin to, co tři armády nezmůžou za celý den. Ano jsou tu vtipné momenty, některé ale nejspíš ne schválně. Nejvíce to odnesl mistr Lagolas. Jednou jsme se zúčastnili záchrany Gandalfa, ale jinak jsme se nehnuli z místa, a to je hlavní problém, za který ale může fat, že v předloze toho více nebylo.

Lucy (2014)

Celkem dobrý, mohlo to být klidně i delší. Filozofocký film o životě a jeho smyslu. Film o tom, jak se stát bohem. BUď se sjet, nebo začít myslet. Plus pár honiček jak z Kobry 11 a pár přestřelek.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Řek bych, že o něco lepší než druhý díl, ale ta série celkově není moc dobrá.

Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)

Film dělá seriálu špatnou pověst. Tento seriál je vtipný i pro starší diváky a hlavně ta jednoduchá a chytlavá hudba.

Akame ga kill! (2014) (seriál)

Ze začátku super. Je to seriál kde proti sobě stojí dvě skupiny, z nichž ani na druhý pohled ani jedna není ta dobrá ne špatná. Vraždí všichni, a jsou přesvědčeni, že dělají dobro. Vyjímkou je předseda, to je křivák každým coulem. Později se seriál změnil v obyčejnou vyvražďovačku a navíc utekl manze, což mu neprospělo. Každopádně animace dobrá a hudba taky nebyla špatná.

Památkáři (2014)

Je to válečný film bez války a komedie bez vtipu. Přesto film neurazí. Jak je již zvykem, vše podle skutečných událostí.

96 hodin: Odplata (2012)

Natočené to bylo dobře, ale samotná zápletka je hodně stupidní. Rozhodně slabší jak první díl. A o řidičských schopnostech dcery raději pomlčet.

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (2005) (divadelní záznam)

Jsem překvapen, že z něčeho takového, jako je záznam z odposlechů se dá udělat divadlo, a to se musí ocenit. Někomu to možná přijde dost sprostý. Taky to sprostý je, ale když to srovnám s nedávnými odposlechy politiků, tak ty jsou na tom ještě hůř.

96 hodin (2008)

Nebylo to zlý, ale že bych si kvůli tomu sedl na prdel, to teda ne. Možná na mně trochu doléhá stáří toho filmu.

Jsem číslo čtyři (2011)

Příběh velmi primitivní, ale efekty a hudba slušné. I herci byli sympatičtí. Nemám proti tomu filmu co říct. Běžet v televizi, tak se kouknu znova.