One piece: Dead end no bôken (2003)

Následuje po 146. epizodě. Zase o chlup lepší než předchozí díl. Je skoro dvakrát tak dlouhý, takže je čas příběh lépe rozvinout. Oproti předchozím dílům a dokonce i samotnému seriálu mi přišel mnohem vážnější. Toto pojetí však filmu opravdu sedlo. Nový útok Gomu Gomu no Crlamst :) Líbily se mi i vazby na počátek seriálu a Shankse.

One Piece: Chinjō shima no chopper ōkoku (2002)

Následuje po 102. epizodě. Líbil se mi ze mí více než dva předešlé díly. Z počátku celkem vtipné, poté dostal až moc velký prostor Mobambi.

One Piece: Nedžimakišima no bóken (2001)

Následuje po 60. epizodě. Slabší jak první díl. Prostředí celkem zajímavé, jen jsem nesnášel ty nové kladné hrdiny.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Sice jednoduchej humor, ale nasmál jsem se teda dost. Ke konci už to bylo slabší, ale délka filmu akorát. Trochu jsem ale litoval, že jsem neviděl původní Paranormal Aktivity, asi bych pak musel dát za 4*.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Do dvou třetin filmu jsem byl téměř nadšený a měl jsem v plánu dát i 4*. Pak se začaly vměšovat tolik obávané prvky typické pro hrdinské Američany. Naprosto zbytečné scény s letadly a jejich závěrečným hurá. Závislost všeho ve městě na jedné elektrárně směšný. Prostě tam rvali ten americkej patriotismus, i když né tolik jako v prvním díle. To vše pro mě hodnocení srazilo dost dolů. Abych závěr jen nehanil. Je tam jedna pro scéna překvapivá, avšak né tak emotivní jak by si asi tvůrci představovali. A souboj s Electrem by mohl ve 3D vypadat dost dobře i s tím dost nápadným využitím Teslových transformátorů.

Drsňačky (2013)

Musím říct, že jsem se celkem bavil. Dvě hodiny mi utekly a film si po celou dobu držel rovnoměrný tempo. Film je dost upovídaný, akce je zde poskromnu, ale ničemu to nevadí.

Defiance (2013) (seriál)

2. Série - Byl jsem poněkud zklamán. Celá ta hlavní zápletka ohledně zničení planety byla z počátku strašně pomalá a navíc nezajímavá. Jinak pokračování řešení vztahů mezi i jednotlivých hlavních rodinách. Nic co by jsme neviděli už v první řadě. Opravdu netuším, co by mohli dát do další řady. 3. série - Rozhodně nejlepší z celého seriálu. Opravdu nečekaný masakr tak dlouho pěstovaných charakterů a uvěřitelnější příběh, než tomu bylo v řadě druhé. Závěr byl malinko doják a stačil by jako slušné ukončení celého seriálu.

Herkules: Vzkříšení (2014) odpad!

Tak jsem si omylem pustil jiný film, než jsem původně plánoval. Musím říct, že je fakt totální kravina. Jedna * za to, že jsem to s vypětím všech sil dojel až do konce. Herci hrají hovno, děj tu žádnej není, souboje jsou tak maximálně k smíchu a ty kulisy jak z dětských vomalovánek. Opravdu nejhorší film, co jsem za posledních X let viděl.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Netradiční pojetí klasické pohádky o Šípkové Růžence, která je mě zde nesympatická. Film obsahuje vtip, akci a hlavně pěkně vypadá. Spousta scén které si hrají se světlem. Naproti tomu akční místa velice temně zobrazená. Jednoduše zobrazen rozdíl mezi dobrem a zlem.