Divoký anděl (1998) (seriál) odpad!

Na popud kamarádek jsem se koukla na pár dílů. A stačilo. Hlavní hrdinka byla snat ta nejprotivnější postava, jakou jsem kdy v televizi viděla.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Tak jsem zkoukla čtyři díly (s přeskakováním toho, co mě opravdu nudilo k smrti) a došla jsem k několika poznatkům. Hlavní hrdinka pořád brečí nebo se tvář jak raněná laň. Kamera je děsná a působí na mě naprosto amatérsky, třese se jako kdyby to bylo točený na nějakou lacinou ruční kameru. Hudba je snad celá vykradená, naprosto jasně jsem poznávala určitý pasáže, namátkou z Jurskýho parku. Ovšem nejhorší jsou dlouhý záběry do těkajících očí postav a do toho hrající dramatická hudba (kterou jsem taky někde slyšela a až si vzpomenu kde, dopíšu to sem). Přesto odpad nedám. Pořád se to totiž tváří líp jak všechy jihoamerický bláboly a ty skvosty typu Ulice a Ordinace.

Stalo se jedné noci (1934)

Dlouho jsem se u romantiky tak dobře nepobavila. Tenhle film má totiž to, co mnoha romantickým filmům chybí - jiskření mezi hlavními hrdiny.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Upřímně, nejsem vysazená na akční filmy, i když jednou za čas se vcelku ráda mrknu. A tady šlo o takovej lepší průměr. Hlášky dobrý (ale znám i lepší), zápletka vcelku originální... Ale musím říct, že nebýt hlavní trojky, asi bych to ani nedokoukala do konce. Bruce Willis je sympaťák jako vždy, ovšem podle mě ho Justin Long přehrává na plný čáře. Už to vidět nemusím, zato jsem dostala chuť mrknout na starou dobrou jedničku.

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Nevím, co bylo horší. Jestli ten naprosto neoriginální příběh, absence humoru a vlastně i romantiky, předvídatelnosti nebo hloupá a nesympatická hlavní hrdinka. Určitě by se našlo i víc, ale já toho moc nesledovala, od půlky jsem tak trochu přeskakovala. A ta hvězdička? Za přehlídku úúúúžasných chlapů. Seth byl miloučkej, mňam:))

Kristian (1939)

Jsem opravdu zarytá fanynka filmů pro pamětníky. A Oldřich Nový patří k mým nejoblíbenějším hercům téhle etapy. Bohužel nejsem z Kristiána nijak moc nadšená. Nevím nevím, čím to je... Herci jsou skvělí, nápad taky, ale něco mi chybí.

Princezna Mononoke (1997)

Podle zdejších komentářů a hodnocení jsem usoudila, že problém bude ve mně. Mám ráda fantazii a světy všemožných druhů, ovšem tady jsem se trochu ztrácela. Upřímně, očekávala jsem hodně, bohužel jsem se celou dobu nudila.

Šestý smysl (1999)

Tenhle film má neuvěřitelnou sílu. Celou dobu vás z něj mrazí a konec vás doslova připraví o dech. Po tom množství filmů, který jsem viděla, mě málokterej dokáže nějak překvapit. Tady se to povedlo dokonale.

Město (2010)

Ben Affleck je frajer, to dokázal už v Good Will Hunting. Jako herec vážných rolí se mi líbí. U tohohle filmu mám ale dva problémy. Za prvé pár dost hluchých míst a za druhé ten konec. Doufala jsem, že přesně takhle klišoidně a předvídatelně to nedopadne. A ono zrovna. Hudba byla ovšem úžasná.

Pod jednou střechou (2010)

Komedie? Ale vůbec ne. Zasmála jsem se přesně jednou (ani už nevím čemu) a asi dvakrát jsem se usmála. Tenhle film je drama. Naprosto předvídatelný, málo romantický a málo tragický. Takže zbývá jenom kochat se hlavním hrdinou a pánové hlavní hrdinkou. I když ani oni nejsou ideální, protože jiskření se nekoná, to můžu jenom vzpomínat na The Ugly Truth - tam hrála Katherine Heigl prakticky stejnou postavu...