Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Harry Potter je celkem dobrý film, nečetl jsem sice knihu, ale myslím si že ve filmu, vlastně ve všech dílech, teda alespoň na mě působí Harry Potter dojmem že vůbec neovládá magii. Sem tam ho někdo naučí pár kouzel, ale snad ve všech dílech se naučil dohromady max. pár kouzel a pak se z ničeho nic dokáže ubránit Voldemortovi, no opravdu nevím jak to bylo v knize, ale ve filmu je Harry Potter fakt velkej hňup! Myslím si že mohli Harryho Pottera ve filmech naučit trošku více té magie aby nevypadal jako hňup.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Sunshine (2007)

Ta první půlka filmu byla docela dobrá, ale od poloviny filmu to začala být pořádná blbost. Já osobně nechápu proč museli dát do filmu nějakého šíleného Psychopata, který tam začne řádit a vraždit. Myslím si že do Sci-Fi tohle prostě nepatří, mě osobně to zkazilo celkový dojem z filmu. 3/5 *

Karanténa (2008)

Hroznej opravdu hroznej remake španělského filmu REC.

Rudovous (1965)

Další mistrovský kousek od kurosawi.

Žít (1952)

Opravdu mistrovský kousek od kurosawi, od něj by se mohli učit ostatní.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Tak tenhle seriál si hraje na něco víc a přitom je to sračka americká! Nejinteligentnější člověk na světě a taky nejdůležitější Gaius Baltar se chová jako imbecil a tenhle imbecil má halucinace (nejchytřejší člověk na světě si nechá radit od vlastní halucinace!!!) a prochází mu to, každý na to kašle, chová se jako feťák, ale i přesto má největší vliv a může za zkázu lidstva a později se dokonce stane prezidentem, tak to mi promiňte ale to má být jako zábavné, že se největší debil na světě stane prezidentem? To je to nejstupidnější co jsem v životě viděl, je to jen tupej americkej seriál, do kterýho nasrali boha aby tomu dodal asi šťávu nebo co, tváří se to jako dobrej seriál ze začátku, ale postupně se z toho stává totální debilita. Dávám tomuto seriálu 2* za ty bitky vesmírných lodí, ty jsou moc dobrý.

Počátek (2010)

Počátek je absolutně ten nejlepší film roku 2010 jakej jsem viděl, v dnešní době si nikdo nedá ani pořádnou práci s tím jak vymyslet dobrý film, samé speciální efekty, ale žádnej pořádnej příběh nebo žádná pořádná myšlenka. Tento film je velmi propracovaný a promyšlený a takové filmy já rozhodně můžu. Jo jistě ten konec byl až příliš perfektní a konec jako z pohádky, kritizovat že byl film na konci tak perfektní je snadný! Kdyby ten konec nebyl jako z pohádky tak by byl film jisto jistě lepší, ale podle mě je úspěch už jenom to že někdo dokázal vymyslet něco lepšího než jen tupé přestřelky s těma největšíma hvězdama( viz. EXPENDABLES! ), zkrátka něco co už tu bylo nejmíň tisíckrát, toto je originální, napínavé a geniální! Ta myšlenka že někomu narušíte mysl tím že se do ní vkradete a poté ho ve snu zneužijete aby si myslel že jste na jeho straně a pak ho opakovaně posílate do dalších úrovní snů jen aby vám uvěřil dokonalou lež o vlastním otci, aby ho pak nakonec po probuzení ze všech úrovní snů zmátla taková podvědomá a základní myšlenka o svém otci... (v realitě chce otec po svém synovi aby pokračoval v tom co otec vybudoval a rozvýjel už tak obrovské imperium, ALE po změně podvědomí syna si syn myslí že by měl vybudovat vlastní imperium a začal na novo a tím pádem neohrožoval soupřící firmy s již existujícím obrovským imperiem jeho otce!) - toto je podle mě dokonalost sama, dokonalej PODFUK! Ten nápad a celé to zpracování, plus výborná hudba, samozřejmě super herecké obsazení, Geniální střih, celé to dohromady je alespoň podle mě naprosto geniální! Ten kdo říká opak o tomto filmu tak to zřejmě nedocenil a nepochopil, jen ta samotná myšlenka je prostě geniální, kdežto to se o jiných filmech nedá říct! Myslím že ještě nikdo zatím nevysmyslel tak proracovaný film o lidské MYSLI! Sny odrážejí naší pravou podstatu bytí, ani nevíme jestli je to realita nebo jen pouhá iluze, povaha reality je dosti nejasná, je to jen naše představa o skutečnosti(reálný život), Surové podvědomí nás řídí od narození až po konec našeho Života, sny jsou branou do jiného světa kde nehraje LOGIKA žádnou hlavní roli, kde vyjde na povrch to nejdůležitější z našeho chatrného života... . Takže o čem je vlastně celý film? O TZV. PERFEKCIONISMU? NE! Film je hlavně o lidské mysli, o snech a to je to HLAVNÍ!!!

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (2010) (seriál)

V tomto dokumentu bylo zodpovezeno to co v jiných starších dokumentech nikdy nebylo, např. pár informací o největším, nejvýkonějším a nejmodernějším urychlovači částic na světě, v CERNU. Také tu bylo představeno mnoho revolučních teorií o vesmíru. Nejnovější poznatky o vesmíru celkově, i když to bylo vlastně jen pár informací, rozhodně to stálo za to! Rozhodně doporučuji všem tento výborný seriál ...