Ip Man (2008)

Podle mě je to nejlepší film o Kung-Fu. Navíc boje vypadají opravdu realisticky až na pár vyjímek, ale těch je opravdu hodně málo, jinak to celé vypadá dost reálně. Opravdu mistrovský kousek.

YellowBrickRoad (2010) odpad!

No ja si myslím že takovejch filmů jako je tento je plno, mám na mysli stupidní filmy kde se vraždí a kde se neděje nic jiného než jen to nudné a ubohé zabíjení! Podle mě je tohle už pořádně ohraný a divím se že ještě někoho tyhle filmy baví, dyť to není o ničem jiném než o vraždění, fakt slabota.

Futurama (1999) (seriál)

Dost kvalitní animováný seriál, teda alespoň do 6.řady, od 6.řady je to opravdu hrůza, další skvělí příklad toho jak to američani dokážou pokazit když se snaží nějakým způsobem vylepšit své seriáli, 6.řada FUTURAMI je zkrátka propadák, už mi to nepřijde ani trochu vtipné a zábavné. Úplně stejně zkazili i nové díly The Simpsons.

Sedm samurajů (1954)

Asi nejlepší film od Kurosawi a možná vůbec nejlepší film o samurajích.

Karanténa 2: Terminál (2011)

Quarantine 2: Terminal je nehorázná blbost, typický příklad toho jak to američani umí celý pokazit(to jsem nechtěl být sprostý). Od druhé půlky filmu jsem měl pocit že se dívám na B-čkový film. Je to fakt totální kravina, postavy se chovají nelogicky, příběh nestojí za nic, no prostě hrůza! Určitě to byla škoda času že jsem se na tento propadák díval. Ale co mi přijde hrozně směšný a už docela i trapný je to jak meričani do všeho musí cpát ty svoje problémi, viz ve filmu bláznivej terorista co má bláznivej sen že spasí lidstvo. 1/5

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Harry Potter je celkem dobrý film, nečetl jsem sice knihu, ale myslím si že ve filmu, vlastně ve všech dílech, teda alespoň na mě působí Harry Potter dojmem že vůbec neovládá magii. Sem tam ho někdo naučí pár kouzel, ale snad ve všech dílech se naučil dohromady max. pár kouzel a pak se z ničeho nic dokáže ubránit Voldemortovi, no opravdu nevím jak to bylo v knize, ale ve filmu je Harry Potter fakt velkej hňup! Myslím si že mohli Harryho Pottera ve filmech naučit trošku více té magie aby nevypadal jako hňup.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)