Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Poprvé jsem viděl TV upoutávku na PRIMA COOL a docela jsem se těšil, jenže po shlédnutí prvního dílu mi bylo hned jasné že je to jen taková oblbovačka nás diváků. V názvu stojí že jde o extrémní magii, ale jestli někdy někdo z vás viděl skutečné mistry v magii tak tohle mu muselo stejně jako mě připadat pouze jako SHOW pro získání větší popularity a více peněz a nic víc. Criss Angel předvede za celou dobu(30min) pouze 2-3 pořádná kouzla, ale i ta nejsou hodna takového názvu SHOW(EXTRÉMNÍ MAGIE), pak obvykle triky které má bohužel všechny naprosto dokonale secvičené s tzv. náhodnými kolemjdoucími(takže nic extrémního v tom není!) a úplně naposled si nechá něco co spíše patří mezi kaskadérské kousky nikoliv kouzla(magie), to bych čekal spíše od Hollywoodu než od mága. Tomuto seriálu dávám pouze 2/10, za to zneuctnění magie.

Pohřben zaživa (2010)

Tento film je opravdu ubohý, pohřbít někoho za živa a nechat mu tam telefon a svítilnu a čekat že si sám neobstará pomoc?! To je tak nesmyslně trapné. Po 15s traileru je slyšet jak se Paul Conroy (Ryan Reynolds) snaží dovolat 911 a žádá po telefonu operátorku aby mu pomohla, když se ho operátorka zeptá kde je, odpoví já nevím a operátorka mu to zavěsí, ale ještě předtím mu řekne něco jako proč mě s tímto otravujete(toto by se nikdy nestalo, za žalobu by to rozhodně nestálo)! Myslím že ten film měl ukázat jak by to vypadalo kdyby se vám někdo pomstil a pohřbil vás zaživa, do filmu bychom se měli vcítit a pochopit beznadějnou situaci. Jenže těžko se můžete nějak vcítit když vám tam nechaj telefon, pomocí kterého byste si za normálních podmínek ihned zavolali pomoc, navíc pokud byste volali 911 a vysvětlili jim situaci tak by vás během chvilky zaměřili(Paul Conroy se dovolal na 911 takže by ho určitě zaměřili). Pokud jde o nápad tak ten je dobrý, ale to že mu tam nechali telefon, to byla chyba. Dávám tomuto filmu pouze 2/10 a to za nedomyšlený, ale skvělý nápad.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Taková normální žlutá rodinka, otec rodiny Homer Jay Simpson, matka tří dětí Marge Sipmsonová, zlobivý syn Bart Simpson, velmi chytrá a občas i všetečka, dcera Lisa Simpsonvá a samozřejmě nejmenší člen rodiny dcera Magie Simpsnová, to je celá rodina Simpsonů. Myslím že je to asi nejlepší animovaný seriál, jaký jsem kdy viděl, každá epizoda je originální, pokaždé se u tohoto seriálu moc zasměju a to je to hlavní, pokaždé mě pobaví a to i přesto že jsem viděl všechny epizody a že jich není málo. Tvůrci stále vytvářejí nové epizody a to si zaslouží obdiv, když uvážíte že seriál jede už přes 20 let. I přesto že mě žádná epizoda už nepřekvapí stále se u tohoto seriálu bavím a moc, dávám Simpsnovým 10/10.