V letadle se objeví první člověk s podezřením na nakažení nebezpečným virem. Letadlo tedy nouzově přistává a na celý terminál je uvalena karanténa. Podaří se tentokrát někomu přežít? ... Jenny a Paula pracují jako letušky. Tentokrát mají na starost let jen s několika málo cestujícími. Jeden z pilotů vypadá nemocně, ale prý je to jen rýma. Mezi cestujícími je sympatický Henry, který si s sebou veze křečky – ti ale musejí do zavazadlového prostoru. Křečci však před svým přestěhováním jednoho z cestujících pokousali a on začne brzy vypadat velmi nemocně. Nakonec zaútočí na Jenny. Ostatní cestující muže spoutají, kapitán vše ohlásí a dostane rozkaz okamžitě přistát. Během přistání nakažený muž pokouše Paulu... Letiště odmítne dát letadlu bránu, tak si ji kapitán najde sám. Ven z letadla pomůže cestujícím Ed, který je jediný, kdo momentálně na kapitánem vybraném terminálu pracuje. Letiště odmítne pustit cestující dál, takže musejí jít do prostorů pro zaměstnance. Piloti zůstanou s nakaženým mužem. Ed se snaží všechny vyvést ven, ale všechny dveře jsou zamčené, což je nezvyklé... Brzy všem dojde, že jsou v karanténě, a potvrdí to i informace od záchranných složek. Medička Shilah se snaží ošetřit Paulu, k tomu ale potřebuje svoji lékárničku, kterou má v zavazadle. Jenny jde tedy s několika muži zpět do letadla mezi zavazadla. Oba piloti jsou již nakažení a nákaza se samozřejmě šíří dál. Ed a Jenny si myslí, že jde o nákazu vzteklinou. Pokousaní jsou izolováni od ostatních. Brzy skupinu navštíví hygienici a něčím je naočkují. Pak ale dojde k útoku a zmatku, při kterém jsou nakaženi další lidé... (TV Prima)

dubinak

Přesně tohle jsem čekala. NUDU! Jako volné pokračování mi tohle nestačilo. Představovala bych si spíše jiné místo na rozšíření viru a něco originálního a nevšedního. Jak tak poslední dobou koukám, tak Američané si asi už neví rady. Všechno si teď vzali do rukou Španělé. Y yo me gusta las películas espaňola. :-) ()

Gyorgy

Vůbec né špatný pokračování. Prvně jsem se bál, jak se filmu chytnu, když se to odehrává (pro mě) na nesypmatickým místě jako plný tmy, nepříjemného světla a na místě, které nejde ani moc využít (to už bytovka byla něco jinýho), nebo se to aspoň mohlo odehrávat celý v tom letadle, na to by se určitě koukalo líp.. Nicméňě tu máme klsický příběh, který už známe - a zase s otevřeným koncem. I tohle ale pro mne ukončí očekávaný Apocalipsis, i když to vede jinam, nechci s tim mít už nic společnýho. :D 60% ()

jonyyy

Na první pohled působí karanténa dvojka poněkud lacině, minimálně co se vzhledu týče. Ale ten výsledný efekt napětí, klaustrofobie, chvílema i strachu! u mě působil podobně, jak u předlohy. Možná to bylo tím, že jsem to měl puštěné (vyjímečně) hlasitě na kvalitní sluchátka, ale několikrát jsem se i lekl. 75% ()

Immortal17

Na rozdíl od prvního dílu mě film velice příjemně překvapil... :) První díl byl natočen pouze jako remake originálu dokumentárního hororu „Rec“, tohle však byla novinka. Každopádně pokračování dle vlastního nápadu se mi líbilo zdaleka víc. Doufejme, že bude i 3. pokračování, jsem totiž velice zvědavá jak by dopadl. :) ()

JohnCZ

Slušné survival béčko, které přímo navazuje na první Quarantine, ale přesto není remakem a jde si svou cestou. A dost výrazně se odchyluje i ve vysvětlovačkách ohledně původu viru. Jediné, co se moc nepovedlo, je konec. Posledních 10 minut film už ztrácí tempo a nenápaditě i končí. I tak škoda, že nevzniklo pokračování, protože naznačené širší universum by nemuselo být vůbec špatné. ()

• Natáčení filmu probíhalo v amerických městech Griffin a Las Vegas. (GASTON73)
  • Stejně jako první díl je i tento film ozvučen pouze zvukovými efekty během závěrečných titulků. (LUKICKK)