• Krátkometrážní

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Ani po druhém shlédnutí jsem tomu nemohl přijít na chuť. Pro mě propadák

Prci, prci, prcičky (1999)

Kultovní film. Tato komedie je natočená jako teenagerská komedie, chová se tak a taky se tak musí brát. Snad každý kdo se na to odhodlal dívat, tak musel trochu čekat, co dostane. Doposud nepřekonaná teenagerská komedie, kde je mnoho skvělých momentů a hlášek.

Silent Hill (2006)

Pěkně natočený atmosferický horor. Herní předlohu nemusím, ale film se překvapivě povedl. Navíc perfektní hudební doprovod a strašidelný zvuk sirény

The Dead (2010)

Jako dokumentární film o putování po africe dobré....

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Ve středověku byla aréna královská zábava, taková jako je pro mě tenhle seriál. Seriál sem shlédl prakticky na jeden zátah a žádný díl mi nepřišel nudný, pravda že u nějakých bylo vidět určité nastavování, ale ne nijak zásadní. Trošku mě zamrzelo že soubojů v aréně si moc neužijeme, ale poslední díl a boj v primu to vynahradí. Další věc, která je to trefně ztvárněna je korupce. Skvělý prequel ke Spartakovi : Krev a písek.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film)

Všichni to berete moc vážně. :D skvělý film pro pobavení, pokud ho sledujete s kamarády a alkoholem. Samozřejmě že herecké výkony, triky a všechno ostatní je parodie na film

Voodoo: Umění ďábla 2 (2005)

Pár zajímavých gore momentů, v ději se většina lidí ztratí, bát ani lekat se moc nebudete.Avšak atmosféra je místy slibná...

Slimák (2006)

Kdyby měl film větší rozpočet, řekl bych že by to dopadlo mnohem lépe. I tak tady máme ale příjemnou hororovou, místy vtipnou podívanou. U filmu sem se rozhodně nenudil. Je tady pár silných scén, které jen tak nezapomenete :D Skvělá zábava pro všechny a pro fandy hororu doporučuji.

Pařba v Bangkoku (2011)

Stejný mustr jako v jedničce. Čekal sem to a nebránil bych se tomu, kdyby to nebylo všechno takové umělé a okaté. S prvním dílem nesrovnatelné. Po chvilce sledování sem se těšil na finální fotky, které byli opět celkem povedené. Nejlepší tady je pro mě Chow a tradičně Alan. We have a sick night bi*ches!

Osudový dotek (2004)

Film, který mě neuvěřitelným způsobem vtáhl a nepustil až do samotného konce. Skvělý mysteriózní sci-fi film, který dá divákovi prostor na přemýšlení, co kdyby to tak opravdu šlo, co a jak změnit. Ashton Kutcher je dobrý herec a můžeme se přesvědčit, že se nehodí jen do komedií. Atmosféra je pěkně podkreslena hudbou a celkově mi tento snímek sedl.