300: Vzestup říše (2014)

300 jsem viděla několikrát a musím říct, že miluju tu slavnou větu This is Spartaaaaaa, jenže mi tak trochu vadila ta grafika. Vím, že film je oceňovaný právě za tu grafiku, ale to prostě nebylo nic pro mě. Takže, když jsem viděla ten druhý díl tak mě potěšilo právě to, že od té grafiky trochu upustili :) Je fakt, že mě taky ve filmu mátlo, kdy se teda ten boj odehrává, jestli před prvním dílem, po prvním dílu nebo jak? Nakonec to je během prvního dílu a následně po prvním díle. Jo ví jak člověka zmást. Mě trochu vadilo, že to bylo na vodě. Já moc vodní bitvy nemusím (ok pokud to nejsou Piráti z Karibiku) a taky některé věci byly naprosto nesmyslné. To, že ten Perský král nějakou dobu přežil se šípem v srdci, to bych ještě odpustila. Ale toho nesmrtelného koně, který vyběhl z lodi, přeběhl hořící loď, skočil do vody a vyskočil na loď přímo do bitvy, tak to bylo už vážně moc. Každopádně Eva Green byla výborná a o Leně Headey ani nemluvě. Taky mě potěšilo, že se tam v pár scénách objevil David Wehnam:) Vlastně celý film bych popsala, že to není válka mezi Persii a Řeckem, ale mezi jednou nasranou ženskou proti druhé nasrané ženské. Ano ano za vše může žena:D Každopádně si konec nechali dobře otevřený, a tak jsem zvědava jestli natočí i pokračování:)

Vampire Academy (2014)

Miluju celou knižní sérii, takže jsem si film nemohla nechat ujít. Ano některé scény mě trochu naštvaly, zvlášť ten konec, ale přesto jsem nadšená. Zasmála jsem se, zavzdychala jsem si nad Dimitrijem a proto za mě jednoznačné 4*

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010) odpad!

Willyho (Keika) miluju, ale toto s ním nemá nic společného. Kosatky přímo volají, že jsou udělané počítačově a ten příběh? Děs. Já vím, že ta kosatka se ztratila, ale aby se dostala do Jížní Afriky? Ehm to jako vážně? Chápu, že Kosatky jsou chráněné evropskou úmluvou a ta neplatí v Jížní Africe, ale stejně. To jejich, nemůže se vrátit zpátky do oceánu, musíme ho utratit, mě naprosto ohromilo.

Mickeyho velká jízda (2013)

Nečekala jsem, že bych starého Micky Mouse někdy mohla vidět ještě v kině. Nádherné překvapení.

Stážisti (2013)

Pořádná hovadina, ale za mě to má 2* kvůli Famfrpálu a Xavierovi. Xaviero mě neskutečně dostal a vlastně jediná scéna, kde jsem se ze srdce zasmála. Ani Zlatoňák ho nepředčil.

Muž z oceli (2013)

Nejsem zrovna fanoušek Supermana a už vůbec ne těch nových filmu/seriálů. Asi jsem zavrhla Supermana po filmu Superman se Vrací, protože ten film byl pro mě děsuplný zážitek. Proto jsem taky Muže z Oceli předem tak nějak odepsala. Ale nakonec jsem se rozhodla, že musím být spravedlivá a vydala se do kina. Můj verdikt, ohromil mě. Ohromil mě díky tomu, že z mého pohledu byl odzačátku podceňován a říkala jsem si, že horší než Superman se Vrací to být nemůže. Nebylo. Byla tam akce, sympatický Superman a zajímavý příběh. Hlavně první půlka byla dost dobrá, druhá půlka se nesla v duchu digitálu a heslem: pokud mimozemšťane nezničí celý NY tak to není ono. Hrdinská smrt Kevina Costnera mě dostala. Přestože film hodnotím kladně, jsou 2 věci přes který se nemůžu přenést. První je otravná Lois Lane. Bože ona je děsná všude, ale tadyk obzvlášť. Totiž ať se v NY stane cokoliv, ať se ve filmu stane cokoliv, tak ona přiběhne. Ona je snad převtělená Wonder Woman, jinak si tu rychlost skoku ze scéna na scénu nedovedu vysvětlit. Druhá věc je, že mi chyběla základní věc Supermana ( ne nejsou to jeho červené slipy:D ). Tou věcí je zelený kryptonit, aneb achilova pata. Jo to mi fakt chybělo, doufala jsem, že aspoň jednou ho vytáhnou proti němu :-p

Univerzita pro příšerky (2013)

Bylo to dobré, dost dobré, ale na 5* mi tam prostě něco, nějaka ta trešiňka na dortu, chybělo.

Romantici (2010)

Lákadlem filmu Anna Paquin a zbytek hereckého obsazení. Ale to je tak jediný + tohoto filmu. Film je děsně nudnej a ještě má neukončený konec. Kdyby tam nehrála Anna, tak to vzdám po pár desítkách minut, ale vydržela jsem až do konce. O čem je ten film? Banda kámošů z výšky přijede na svatbu své kámošky, která si bere kluka z výšky a k tomu pozve i jeho ex, která je její nejlepší kámoška. Mno jak to asi dopadne? To se nedovíte. Protože to nemá konec :D Takže pokud se chcete unudit k smrti tak hura do toho.

V peřině (2011) odpad!

Prvně v žádným případě. Po chvlice přemýšlení, tak jo kouknu na kousek dám tomu minimální šanci. Po 5 minutách filmu: mám já to zapotřebí? Ne! Nemá to být náhodou parodie na něco co mi uniká? Zjev Mádla a jeho "zpěv" mě chvilkově ohromil, kdy jsem si říkala, jestli vážně koukám na "film" nebo na co vlastně? Doporučit film? V žádným případě pro jedince rozumně myslící:)

Amazing Spider-Man (2012)

Přiznávám se, že nejsem zas až tak moc fanoušek pavoučího může. A jednoduše Amazing Spider-Man mě hodinu a čtvrt nudil a až ke konci byla aspoň trochu zajímava akce.Téda Emmě jsem vážně nesežrala, že je studentka na střední škole. Byla prostě stará:) Ještě, že Andrew tím svým vykuleným zjevem zachraňoval:) Taky mě nenadchla "Ještěrka" přišlo mi to jako z nějakýho čínskýho akčňáku. Celkově film mi přišel jak nějaký teenagerskej film o střední škole. Fakt ne, z mého pohledu se toto nepovedlo. Nemluvě o tom, že tam nebyla Mary Jane.