Underworld: Probuzení (2012)

Pro mě jedno velké zklamání. Asi jsem vážně od toho filmu čekala moc. Na film čekáte 6 let a on nemá ani 90 minut? Vždyť bez titulku měl tak 70 minut. Po filmu jsem si musela pustit konec 2, protože mi to pořád nějak nesedělo to všechno. Ten začátek byl tak rychlej, že mě naprosto zblbnul. O čem ten film byl? Ona se 12 let prospala, mezitím tam byla její dcera, godzilloví vlkodlaci, sama řezba a střelba. Toť vše. Ok je to naprosto Béčkový film, ale snad by si diváci zasloužili rozuzlení záhady, jak to, že ta mala je její dcera? Takže nulové vysvětlení a šup konec a Michael včudu.

Medvěd (1988)

Film si pamatuju z dětství a je to první film, který jsem kdy probrečela. Když ho dávají v televizi tak už na to nekoukám. Nemám na to sílu to vidět. Medvídě to hraje prostě úžasně.

Smallville (2001) (seriál)

V nejlepším se má přestat. Tvůrci se toho měli držet a tak od cca 5 možná 6 serie se na nějaké další pokračování vykašlat.

Zrození Planety opic (2011)

Taková roztomilá opička to byla. Povězte mi, vy jste s nima nesympatizovali? Protože já teda jo.Jako jo, ten počítač v tom byl hodně vidět. Sem tam uplná hovadina. Lidi si mohli za to zase sami! Ale co mě dostalo, když César zařval - No.. tak to jsem vážně teda nečekala. I to jeho - Cesar is home.. to mě taky dostalo. Nemluvě o znakývý řeči mezi Césarem a Cirkusákem. Ale víte co byla ironie? Za smrt Kingkonga mohli letadla, tadyk gorila sejme vrtulník...pomsta je sladká, tomu se říká evoluce :D Každopádně si dobře nechali otevřený konec na další pokračování.

X-Men: První třída (2011)

Já od toho filmu moc nečekala, i když jsem fanoušek X-menu. Ale teda nadchl mě. To propletení mezi Xavierem a Mystique. Zajímavý. Dobrý zavřu oko nad tou chybou ve filmu, že byl Xavier na konci na kolečkovým křesle, i když v X-men3 chodil, když ukázali minulost. Každopádně cameo Wolverine bylo výborný

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Stačí vidět plakát k filmu a je vám jasný o co půjde. Do 10 minut na konci filmu, jsem netušila, jak toto skončí. Avšak sotva řekl jednu větu, tak mi bylo jasný jaký konec bude mít film. Nebo spíš jak skončí hlavní představitelé. Avšak byl to dobrej film. David hral nacistu prostě výborně, a ten malý Asa byl taky výborný. Jen ta poslední scéna s "pyžamama" byla až moc dlouhá. To mohli zkrátit, i když mi je jasný, že to tam bylo pro ten dozvuk z filmu.

Ženy sobě (2011)

Od toho filmu jsem čekala mnohem víc. Popravdě to byla volovina. Ne ještě bych doplnila trapná volovina s pár vteřinovýma svítivýma chvilkama, kde jste se trochu zasmáli avšak rázem vám bylo trapně za představitelky. Každopádně jeden + ten film má a to je herečka Melissa McCarthy, protože ta to zahrála výborně. Ona je prosě exot a zastávala ty chvilky smíchu, které nebyly trapné (ok vynechám z toho scénu v koupelně). Řekla bych, že jednou to naprosto stačilo vidět.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Z mého pohledu určitě nejlepší díl celé serie. Úžasná auta, výborné akce, dobrá kamera a výborný boj mezi Vinem a Dwaynem. Jedna věc mi ale vadila a to byla scéna za titulkama.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Film, který měl pro mě jasný lákadlo a to Harrisna Forda. Jako neříkám, že ten film byla hovadina to ne, jen prostě ti větřelci byli už moc. Kdyby to byl normální western s nějakou westernovou zápletkou tak je to výborný film. Protože Harrison a Daniel mají image kovboju. Ti vetřelci tam byli navíc a působilo to absurdně. Nemluvě o té vykradnuté podobě vetřelců

Terra Nova (2011) (seriál)

Spojte Avatar+Ztracení+Ztracený svět+Jurský park+Hvězdná brána a vyskočí vám Terra Nova. Ano je to směska všech starých známých seriálů/filmů. Vlastně sotva to začne tak si říkáte, jaký že to seriál vybral?:D Ale přestože je to velká vykrádačka, tak něco Terra Nova má do sebe. Je to takový odpočinkový seriál. Prostě žádný upír, čaroděj, démon nic. Jen nebezpeční Šestkaři a dinosauři. Spielberg se v tom pořádně vyřádil. Děj to nemá špatný, a ke konci serie to je dosti napínavý. Jedno velký + to má. A to je úvodní znělka. Děsně jednoduchá, ale přitom úžasná. Prostě nic zdlouhavýho, jen 2 nebo 3 scény a je to. Další + byl pro mě plukovník Taylor. Kvůli jeho zjevu, jsem si do půl serie říkala, jestli je dobrý nebo zlý. Já tento seriál prostě doporčuju. Protože to je fakt oddechovka. A teď do toho upírskovlkodlačího světa, je toto takový svěží vzduch.