Deadpool (2016)

Akce zábava akce zábava. Kolem tohoto se celý Deadpool točí. Naprosté nadšení. Ať to jsou narážky na ostatní komixové filmy, hlášky, malůvky deadpoola, mala ručička a nebo úžasný soundtrack. Není jiná možnost, než dát 5*

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Jsem poznamenána knihou, takže bylo pro mě těžké hodnotit film. Snažila jsem se knihu potlačit už jen proto, že s knihou to nemělo vůbec ale vůbec nic společného, a proto mě to děsně rozčilovalo. Ok sílou vůle to potlačuji. Film je o útěku. Vlastně nic jiného se neděje než se utíká, a když se má utíkat tak se stojí. Pointa byla taková, že utečeme, abychom se mohli vrátit zpátky. Vždyť proč ne? Mám podezření, že konec bude takový, že se všichni vrátí do Labyrintu a poutíkají znova.

Ladíme 2 (2015)

Dvojka takové nudné pokračování jedničky. Songy výběr ne moc dobrý, Němci nesympatičtí jako vždy a táhlo se to táhlo. Původní plán byly 2*, ale za závěrečnou píseň s ostatníma Bellas dávám 3*.

Bez kalhot XXL (2015)

Pobavila jsem se a o to šlo. Sice konec byl taková rychlovka, že si člověk "neužil" vystoupení, ale za scény v tranvestity baru a na benzince, které mě rozbrečely smíchy, musím dát 4*.

Jurský svět (2015)

Na Jurský World jsem se doslova těšila jak malý Jarda. Čekala jsem průměrný film o hlupácích, kteří ten park opravdu otevřeli. To byla má reakce, když jsem viděla poprvé trailer. Ano otevřeli park, ale bylo to úžasné. Odkazy na první díl byly některé skryté, některé jasné jak facka. Genetičtí inženýři nezklamali a nepoučili se, takže vznikl krásný chameleoní dinosaurek, který rozcupe vše co vidí. Pokud jste se u T-Rexe naučili, že co se nehýbe to nesežere, tak tady u Chameleonká jste se naučili, utíkej co ti nohy stačí. Přestože film byl o Chameleonkovi, tak hlavní hrdinkou byla Blue. Ať si říká, kdo chce co chce, tak využít Velociraptory byl geniální nápad. Hip hip hura ať žije Blue :) Samozřejmě na konci nechyběl T-Rexův výkřik, přece jen to by nebyl správný konec filmu. Ne jedničku to nemá, ale zdárně ji šlape na paty.

Myšlenky zločince: Chování podezřelých (2011) (seriál)

Jedním slovem nuda. Whitaker jako šéf agentu naprosto nesympatický, ostatní se drží toho průměru. Zápletky jsou obyčejné a naprosto neoriginální.

Herkules: Zrození legendy (2014)

Jakási parodie na Herculese. Meč/bič z blesku, který záhadně zasáhne jen padouchy a ne vojáky, kteří stojí za ním?Vážně?! A taky setrvačnost mezi řetězy s kameny jim taky nic neříká. Nemluvě o tom, jak sakra mohla přežít Hébé? Bodne se do srdce a přitom si odvykládá ještě monolog. To si říkáte, ok tak to ji asi do srdce nebodlo, ale pak ehm žije? Porodí mu dítě a Happy End? Jako vážně?!

Transformers: Zánik (2014)

Dobře není to dobré jako jednička, ale zase to není špatné. Co bych vyzvedla tak dokonalý soundtrack, Marka a Autobota ala Bud Spencer. Dinoboti byli zajímaví a teda s Optimem na hřbetě to byla dokonala zbraň. Škoda jen, že Bumblebee měl o dost menší roli než v předchozích filmech, ale aspoň přežil a to jsem se o něj vážně bála. Film o5 dokazuje, že lide se prostě zniči sami a nikoho jiného nepotřebují. Jen potřebují někoho, kdo jim o5 zachrání zadek. Nemůžu se rozhodnout, jestli 3* nebo 4*, ale sakra za ten soundtrack to budou ty 4*.

Dvojitý agent (2011)

Musím říct, že takový zvrat na konci jsem nečekala. Film byl dobrý, ale bohužel jen dobrý.

Gravitace (2013)

Ten humbuk kolem Gravitace jsem vážně po zhlédnutí nepochopila. Opravdu na Armagedon to nemá. Nemluvě o tom, že krásně vykradli Wall-Eho