Vlčí mládě (2011) (seriál)

Řekla bych to tak. První polovina seriálu docela nuda, od druhý půlky to začalo být zajímavý, poslední díly napínavý. Popravdě jednou to stačilo vidět. Totiž možná by to zachránil hlavní hrdina, ale prostě Scott mi je děsně nesympatickej. Jednoduše řečeno pro mě to není asi jsem z takových teen seriálu už vyrostla.

Spartakus (2010) (seriál)

Mě seriál naprosto nadchl. Mám ráda filmy/seriály z této doby, avšak jsem byla trochu skeptická k převedení toho motivu do seriálové formy. Výsledek je ovšem naprosto úžasný a netušila jsem, že mě to tak chytne. Je to z produkce HBO, takže slabším povahám by mohlo být "nevolno" z orgií, z krutých bojových scén a z litru krve co seriálem proteče, ale když koukáte na něco z HBO tak to musíte očekávat. Takže já v tom problém v dívání nevidím.

Svět podle Mallory (2010)

Jestli máte někdo pocit, že Kristen neumí hrát a nepřesvědčila vás v Runaways tak tento film by vás mohl přesvědčit, že hrát umí! Jednoduše Kristen takové role sednou, kde vypada jak mrtvola, pobuda a fetačka. Ona nikdy nebude na role ehm hvězd/krasavic/milovnic..

Hairspray (2007)

Musím říct že to nebylo špatný. Je fakt, že hlavní hrdinka a její kámoška mě zrovna nenadchly a James Marsden taky ne, ale to vše vynahrazuje John Travolta. Někteří říkají, že je v tom příšerný, ale podle mě byl výborný a basta! Jak dokázal unést to ,,sádlo" na sobě a rozpohybovat to, tak to nechápu.

Můj přítel delfín (2011)

Jsem milovnice filmu se zvířaty. Je jasný, že ten film má více méně hrát na city a víte jak asi to skončí, ale přesto mi na konci málem slza ukápla. Musím přiznat, že ten konec v té zátoce jsem nečekala:) Celkový film se mi líbí a musím říct, že nemám nic co by mi tam vadilo. Teda vlastně jo. Magnetem pro mě na tom filmu byl Morgan, ale jak na potvoru se ukázal až po hodině filmu.

Kick-Ass (2010)

Od toho filmu jsem nic nečekala. Vlastně jsem na to chtěla kouknout jen proto, že jsem o tom někde četla. Musím říct, že pro mě to byla ztráta času. Ne nebavilo mě to. Nicolas vypadal příšerné, ostatní ,,hrdinové" taky a nemluvě o tom, že to bylo dost sadistické. Pro mě jsou komixoví hrdinové ti, co zachraňují svět a ne že sadisticky povražďují zloduchy. Mě krváky nevadí, ale v tomhle filmu mi přišly nevkusné.