Dům u hřbitova (1981)

horor bez napětí, bez akce bez jakékoliv smyslnosti a plný nepřesností a naprosto stupidního chování postav ...

Tom a Jerry - Potíže s myší (1944) (epizoda)

Výbornej díl. S Tomem nám to moc dobře nedopadlo. To s tím dárkem s překvapením bylo pěkně drsný pro malý děti :).

Rozvedený se závazky (2010) (seriál)

Výborně ... přesně dávka humoru, který mi chyběl a který mě vážně dostal. Vtipné, upřímné a depresivní zároveň.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Zombie vypadají fakt luxusně, akce dobrá, děj taky. Bohužel nemůžu si pomoct, je na tom hrozně moc vidět, že je to starej film a některý efekty mi prostě neseděly ...

Pád do tmy 2 (2009)

Dobré navázání na první díl, o něco tvrdší scény, svižný tempo. Sice už nesledujeme tým pěkných ženských, ale o to více si zase mohli dovolit :). Kromě přihlouplého konce se mi líbil celý film. ****

Nezvratný osud 5 (2011)

Výborné překvapení ! Po posledních tragických dílech opět cesta vzhůru. Na první dva díly to sice stále nemá, jelikož aby se stalo něco originálního, musí se tomu hold jít hodně naproti, ale možná, že to ani tak nevadí. Úvodní scéna pro mě nejlepší ze všech dílů. Sice souhlasím s tím, že první část filmu byla nejlepší, ale ten konec mě taky pohladil po duši.

Ozvěny mrtvých (1999)

Sice tam není skoro žádná lekačka nebo situace, že by jste byli vyděšení, ale rozhodně výborný film. Sympatický hl. hrdina, postupný vývoj jeho myšlení a osobnosti. Děj docela dost předvídatelný a konec taky moc nepřekvapí, ale to mi vůbec nevadio, možná právě naopak.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Ale jo, ušlo to ... bojový scény dobrý, hl. postava sympaťák, hudba mi seděla. ALE: - klasická americká střední škola: holky hubený, silikonový, totálně blbý, borci nabouchaní jeden vedle druhýho, kromě typickýho loosera, který se jak jinak na hl., postavu nalepí - znázornění zápasení jako jedinýho zájmu a otázce úšpechu na škole - žádná postava kromě Tylera není vůbec rozvedena - celej příběh postavenej na rivalitě dvou zápasníků, která vznikne a skončí praktcky nijak

V cizí kůži (2011)

Příjemná komedie na volné odpoledne. Nic přelomového, ale rozhodně ne propadák. Humor je dost přímočarej, stejně jako děj, což někomu nemusí sednout. Možná trochu přehnaná hustota sprostých slov na tento žánr - není mezi nimi snad ani 2 minutová pauza. Po dobrém začátku to sklouzne (jak asi každý čekal) k vyzdvihnutí rodinného života a vše se v dobré obrátí. Konec se mi moc nelíbil stejně jako způsob přeměny ... ale holt to nesmí člověk brát vážne. Největší dojem na mě udělal Jason Bateman.