Hostel (2005)

Začátek je podle mě opravdu hodně slabej. V první půlhodině se prakticky nic neděje, teda kromě toho, že míchají opět Rusy, Čechy, Slováky a Ukrajince dohromady, jakoby to bylo úplně jedno. Co mě ale zase zaujalo byla poslední půlhodina a scény v podzemí (nebo co to bylo). Miroslav Táborský působil v roli policisty tak jako kdekoliv jinde, ato nudně, komicky a přitrouble. Ten konec si ale zaslouží jít s hodnocením o něco výš, takže nakonec za ***.

Vřískot 4 (2011)

Popravdě jsem si od tohoto filmu moc nesliboval, takže mě mohl jenom potěšit. A to se taky stalo. Jasně starý známý postavy zapůsobily okamžitě, co se na scéně objevily, ale to samo o sobě asi moc velký vliv nemělo. Způsob vražd mi přišel o něco drsnější než v předchozích dílech, což je pro mě krok vpřed. Taky to mělo drive a film mi uběhl rychleji, než jsem čekal. Výsledný rozuzlení mě trochu sklamalo, ale to už tak bylo i v předhozích dílech, takže jsem s tím počítal.

Maniak (1980)

Frank utrpěl v dětsví nejedno trauma. Jeho matka byla prostitutka, zavírala ho během kšeftů do skříně a taky jej fyzicky "trestala". Pak jednoho dne zemřela a nechala Franka svým citům a svojí nestabilní povaze napospas. Tím vším nám zadělala na pěknou podívanou, aned co z jejího syna vyrostlo za bestii/chudáka. Ačkoliv většina jeho setkání se ženami nekončí dobře (alespoň pro něžné polovičky), přesto se pokouší navázat normální vztah ... Já osobně jsem víc než spokojenej. K tomuto filmu jsem se dostal víceméně náhodou, ale jsem za ni rád. Mou pozornost měl maniak od začátku až do konce a podle mě neměl ani žádná hluchá místa. Scéna v metru byla fakt perfektní... Joe Spinell v hlavní roli se mi mimořádně líbil. Jediné co bych vytknul bylo neustálé kňučení, hekání a další podobné zvuky, které náš vrah vydával prakticky neustále. "I`m not going to kill you, I`m going to keep you .... ****

Zrcadla (2008)

Tak to byla parádička. Téma, který mělo hodně velkej potenciál a skoro naplno je taky využitej. Efekty se zrcadly mě dostaly už na začátku. A ikdyž Kiefera moc nemusím, tady se mi hodně líbil.

Hranice smrti (2007)

Dát tomuhle hodnocení není pro mě jednoduchý. Hlavně proto, že na mě jednotlivý části filmu působily každá jinak :(. Efekt a krvavý scény jsou ovšem ve všech výborný a ohledně této stránky nemám co vytknout. Nejlépe na mě působila prvních cca 40 minut, který bych zhodnotil na ****. Pak se to celý ale komplikuje a my se setkáváme se strejdou němčourem, což je dost překombinovaný a mě to vůbec nesedlo. Pak ještě ty řeči o mísení rasy a vztahy mezi členy rodiny ke konci a to už bych zase dal na pouhou * hvězdu, tím spíš ta konečná čistě ženská scéna :(.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jak mě doposud mohl tento seriál úspěšně míjet, to netuším, ale rozhodně jsem rád, že mám nyní většinu dílů stále před sebou a určitě se mám na co těšít. Zatím viděna 1. série a zaujalo mě to jako jen málo seriálů doposud. Postava Arnolda Rimmera prostě nemá chybu.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Čím jsme si tohle zasloužili, to vážně netuším. Suverénně nejhorší díl ze série a že jsem se u ostatních fakt dobře bavil. Mimořádně stupidní postavy, mezi kterýma narozdíl od předchozích dílů není žádný sympatický charakter. Chování, který fakt bije do očí, sráží i dojem z tradičně povedených krvavých efektů, který mi ale zde přišly o něco slabší než v předchozích dílech ... Ten konec byl jako z jinýho filmu a já si opravdu klepal na čelo. Prosím, vraťme se do lesa a vynechme studenty :(. Hláška dne: Musíme se vrátit, ztratila jsem pohrabáč, je to dobrá zbraň ... WTF?!

Kopyto (1981)

Co to zase děláte? Propadám se ... A proč? To vážně nevím :D ... co víc dodat ;) Přišel čas je nahlásit.

Uprchlíci (1986)

Příjemné, vtipné ... Pro mě jedna z nejoblíbenějších rolí Gerarda Depardieho. Jediné co mi nesedlo byla ta malá holka ... já sice obecně děti moc rád ve filmech nemám a hlavnš ty "divný a střelený", ale tahle mi vadila ještě trochu přes rámec, přišla mi úplně mimo a já jsem jí prostě nic nevěřil... trochu mi srážela celkovej dojem ale pořád nemůžu dát nic než *****, už kvůli tomu, že dobrých komedií je jako šafránu.

Sliz (1988)

Příjemnej horor. Sice žádnej strach nebo dokonce hrůzu nečekejte, ale rozhodně to koukatelný je. Efekty mě moc potěšily, čekal jsem je mnohem horší na to, z jaké doby film je. Některý scény byly dokonce hodně slušný a pěkně udělaný...