Autopsy (2008)

Zde je naservírováno vše, co můžete od nemocničního prostředí čekat. Hromada orgánů, amputace, odběry tekutin, injekce vrtačky a kolem toho všeho známá červená tekutina, kterou se opravdu nešetří. Věřte mi, že obsah zní mnohem hůř, než to doopravdy je. Když k tomu přistoupíte s touhou se bavit a nehledat v tom bůhvíco, budete určitě spokojeni + jedna vtipná scéna, která nemá chybu.

Popcorn TV (2006) (seriál) odpad!

Mimořádně otravné a v drtivé většině nezábavné scénky, které na mě čas od času vybafnou v tv, když čekám na něco úplně jiného ...

Seventh Moon (2008)

Prostředí asijského venkova mi moc nesedlo. Všudepřítomná kukuřice, vlhko, vysoká tráva a pocit, že jste v tropickém pralese mě ničím nezaujal. Další, co filmu v mých očích moc nepomohlo jsou rituály, náboženství a pověrčivost která ze všech místních přímo sálá. Provedení bestií je na dnešní dobu hodně slabé a ani žádná scéna mi v paměti nezůstane do dalšího měsíce, tím jsem si jistý.

Ledová smrt II (2008)

Spolu se zraněnou hlavní hrdinkou prvního dílu se do nemocnice kromě vraha přenesla také hutná atmosféra. Prostředí nemocnice se hodně blíží opuštěnému hotelu a taky proto si tam nejspíš náš známý zabiják přišel jako doma. Dobré je propojení s prvním dílem a pár detailů ohledně historie hotelu a onoho malého kluka, které vám pomůžou udělat si lepší a ucelenější obraz. Sestava ostatních postav je ale v mých očích slabší než v díle prvním a proto už vás netrápí, když se počet lidí postupně snižuje. Vraždy jsou hezky provedené, syrové, bez zbytečných hektolitrů krve a bůhvíjakých efektů. I přes slabší konec u mě pořád za ****. ps scéna musela jsem čůrat mě fakt dostala :o))

Ledová smrt (2006)

Miluju horory v horském prostředí, protože pro mě jako nelyžaře a milovníka tepla a léta je to umocňující faktor. Horský hotel a jeho okolí je hezké sledovat, i když se zrovna nic důležitého neděje. Skupina je sestavená z uvěřitelných a sympatických postav, což zas tak časté není. Co mě ale zaujalo nejvíc, je vrah, jehož provedení se mi trefilo přesně do chutě a šel z něj fakt respekt. Dvoumetrovej týpek zahalenej v kožešině a s krompáčem ... no nenadělejte si do kalhot ;).

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Horší jak trojka, lepší jak čtyřka, asi tak si páte pokračování stojí v mých očích. Už jen prostřední maloměsta (a samozřejmě lesa) mi přijde přirozenější a už tento aspekt na mě působil pozitivně. Vraždy jsou opět kruté, originální, podle mě opět o malý kousek více hnané do extrému. Bohužel zabijácké trio upadá svou inteligencí díl od dílu níž a níž a ani postavy/oběti nedokážou ničím zaujmout a ikdyž umírají jedna po druhé, ve vás to maximálně vzbudí radost, jakým způsobem že byly poslány na onen svět.

Louis C.K.: Live at the Beacon Theater (2011) (pořad)

Nemůžu ani hodnotit, jak u mě toto další vytoupení boduje oproti ostatním, protože ani nemám chuť to srovnávat. Před každým se těším, s čím novým se vytasí a pokaždé se po celou dobu usmívám a často válím smíchy, protože mi jeho humor, mimika a obecně styl výkladu nesmírně sedí. Vždycky mi zůstane na mysli pár scén, který mám chuť nějak předat dál, ale když nad tím začnu přemýšlet, zjistím, že v mým podání je to nepřeveditelné a stejně pouze odkazuju, aby si to sami pustili. Každej, kdo má rád tohodle týpka a jeho show si tohle určitě užije stejně jako já a zklamaný rozhodně nebude.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009) odpad!

Nemám ve zvyku používat vulgarity, nicméně takovou sračku jsem snad ještě neviděl. Nemám zdání proč jsem to dokoukal do konce. Jestli bych někomu měl něco doporučit, tak vyhnout se tomuto snímku velkým obloukem. Začátek lehce úsměvnej, zbytek nemá hlavu ani patu, naprosto stupidní chování, děj, zvraty, postavy no prostě všechno.

Zmeškaný hovor (2003)

Tento horor byl pro mě velkým zklamáním. O to více, že jsem si jej koupil na DVD, naštěstí za babku při likvidaci místní videopůjčovny... Slovo hrůzostrašný v popisu mi přijde naprosto zcestný, protože kromě scény v nemocnici tam nejen že není nic, co by vás alespoň trochu polekalo nebo vyděsilo, ale ani nic napínavého či tak zajímavého, že by vás to donutilo dávat pořádný pozor. Postavy nejsou vůbec rozvedený, informace jdou hlavní hrdince vyloženě naproti a celej děj mi přišel jakoby dopředu nalinkovanej ... Herci na nic, postavy na nic, děj na nic, akce a napětí žádný, zápletka stupidní a provedení vražd vesměs v rukavičkách (až na jednu). Je mi líto peněz i času :(

Brutal Relax (2010)

Přímořskej plážovej masakr :D já se luxusně pobavil. Pěkný efekty (roztržení chlápka vejpůl například) a pořádnej drive tomu nechybí :). ****