Avengers (2012)

Bombaaa...skoro všechny moje oblíbené komiksové postavy v jednom filmu. Super rozjezd a následně dobře rozložená akce. Hlášky a výkony herců nemusím ani zmiňovat nijak dopodrobna. Nemůžu se dočkat, až tu bude druhý díl.

Sherlock Holmes (2009)

Nenapadlo mne, že když tak zastávám atmosféru a ducha knih, tak že toto se mi bude líbit. Ale ono jo! A hrozně moc! Super akce, triky, hlášky, herci a hudba. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

12 opic (1995)

Brad Pitt to zahrál výborně. Hlavně v léčebně "Games that wanna get out!" . Jinak bezvadně propracovaný snímek po všech stránkách. A to nejsem mega fanoušek sci-fi.

Vetřelec (1979)

Škoda, že není možnost shlédnout to v době, kdy šlo o novinku. Vsadím se, že dřív to mělo na diváka větší efekt...ale i tak super! Vetřelec (hlavně ten malej :D ) je výborně udělanej.

Osamělý jezdec (2013)

No bylo v tom splácanejch asi pět filmů dohromady...až moc triků (nic proti tomu, kdyby aspoň byly hezky udělaný) a celkově takovou divnou slátaninu...ale je to přesně film u kterýho nechci přemejšlet a jen se do něj ponořit. Svižné, v podstatě se neustále něco děje. Za 4*

Světová válka Z (2013)

No tak popravdě jsme se občas museli smát...ale jinak akce od začátku, až do konce! Hrozně mě to bavilo...a to na zombíky moc nejsem ;)

Útok na Bílý dům (2013)

První půl hodina mě sice celkem nudila, ale pak se to rozjelo a chytlo mě to..ovšem zas na konci mi to trochu zkazilo mávání prezidentskou vlajkou :(..jinak ale pobavilo mě to vskutku dobře. Takže za 4*

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Hodně chytlavý! Uteklo mi to jako voda a celou dobu mne to bavilo a ani mi tentokrát nevadila ta spousta krve. Ještě k tomu hodně dobrej soundtrack od Zimmera:)

Rabín a zloděj (1979)

Zbytečně dlouhé..kdyby to zkrouhli o 30 min filmu by to podle mě dost prospělo a možná bych byla i hvězdička navíc. Jinak lehká pohodička s občas podivným humorem...často mi vadil uřvaný Rabín ale Ford to vyvažoval-naštěstí.