Iron Man 3 (2013)

Film měl trochu pomalejší start, jinačí režisér je znát...ale v jistém úhlu pohledu podle mne lepší než předchozí..tenhle je dramatičtější a trochu dospělejší...a to je dobře.

Rock of Ages (2012)

Jako vždy je vidět, že film dělal někdo kdo rocknrollu rozumí asi jako koza petrželi, anebo ho nijak zvlášt nezajímá. Tomu taky výsledek odpovídá...a vím že jako Cruise normální rockový hvězdy ve stadiu, v jakým je Cruise zobrazen tomu neodpovídají ale to se přece dalo čekat:). Bylo to hloupoučký a přehnaný z pohledu rockových neznalců...jenže já to chápu a tím pádem se na to dá koukat normálně a dost to pobaví..nikdy neuškodí takováhle "blbost" ke shlédnutí, když nechcete namáhat mozek, nebo se rozčilovat nad rozdíly mezi realitou a realitou lidí, kteří rocknrollu nerozumějí...jako rockový zarytý fanda a znalec glamu stejné dávám 4* :))

Kill Bill (2003)

Masakrování a potoky krve mi moc nesedí, ale tady to vyvažuje dobrá hudba a celkově zpracování filmu. Vážně ale nevím co si o tom mám myslet...budu se na to někdy muset podívat ještě jednou a Tarantina zkusit postupem času pochopit.

Tanec s vlky (1990)

Až po shlédnutí mi došlo, že překlad názvu je špatně, ale to je vedlejší...důležitý je, že se mi film dost zamlouval i přes svojí délku. Líbí se mi filmy, kde se člověk octne v neznámém prostředí a snaží se do něj adaptovat...a o to víc pokud se jedná o Indiány a celkově tenkrát novým světem nedotknuté oblasti. Do filmu jsem se dokážete vžít a to je pro mě důležité. Takže rozhodně za plný počet a zlatého bludišťáka.

Bídníci (2012)

Janě, že to bylo hollywoodsky nasazené, ale to se přece dalo čekat...A mám dojem, že zpívali pasáže, do kterých se to podle mě vyloženě nehodilo, ale i přesto se mi to dost líbilo...zatím za 4*. Uvidímě..třeba to časem snížím ale zatím to tak nevidím:)

Blafuj jako Beckham (2002)

Proboha..proč...proč zrovna Indové?? Jinak film mě nijak zvlášť nezaujal..ale ani neurazil..solidní 2*.

Útěk z MS-1 (2012)

Teda já dost dobře mne to zabavilo a pobavilo a ani chvíli nenudilo:)) Nenáročný film prostě pohodička:)

Madagaskar 3 (2012)

Lehce infantilní a na mě až moc barevný a přehnaný....ale tak dalo se to ještě přežít. Další díl už radši nechci:)

Space Jam (1996)

Teda na prvním stupni to byl jeden z mých nejoblíbenějších filmů...ale tuhle se mi nepodařilo ani to dokoukat. Ale z nostalgie ty dvě dát musím.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Musím dát aspoň tu jednu hvězdu za nostalgii a promarněná rána před X lety u tohohle seriálu...