• Hudební

V pasti přízraků (2005) odpad!

Čekal jsem klasickou vyvražďovačku ve strašidelném baráku. To se bohužel nenaplnilo. Film je nudný a táhne se. Herecké výkony jsou slabé, místy křečovité. O hororu se mluvit vážně nedá, o thrilleru možná. Znovu to vidět už opravdu nemusím.

Teror na londýnském mostě (1985) (TV film) odpad!

Film se snaží být velmi vážný a seriozní. Bohužel snaha byla marná a díky dementnímu oživení Jacka Rozparovače působí spíš jakopohádka. Prostě nemůžu dát vyšší hodnocení až jen kvůli té pitomé cihle.

Surfoví náckové musí zemřít (1987)

Za odpad ten film rozhodně nepovažuju, ale ani za to nejlepší, co Troma natočila. Je to pohodový, úsměvný film pro deštivé odpoledne. Černošská matka je okouzlující.

Toxický mstitel 2 (1989) odpad!

Jen málo který film vypnu ještě před koncem. Toxického mstitele 2 jsem vypnul v polovině filmu, nedalo se to dokoukat. Chápu, že to měla být parodie ale tohle je fakt silná káva. Těch 50 minut, co jsem viděl bylo doslova nasyceno trapnými momenty tak si nedělám iluzi, že zbytek filmu by byl koukatelnější.

Netvor přichází (1956)

Možná to působilo v 50. letech děsivě, v dnešní době bych jej však do škatulky "hororů" rozhodně neřadil. Jistě, bylo tam pár napínavých momentů ale to bylo všechno. Netvor působil spíš jako figurka na ovládání, byl přívětivý a chvílemi mi jej bylo líto. Film se mi líbil spíše po estetické stránce (záběry z podmořské hladiny byly opravdu hodně povedené).

Mutant (1984)

Poměrně dobrý béčkový horor s tajemnou atmosférou. Asi v polovině stopáže film ztrácí dech, že by kvůli klišovitému románku mezi vesnickou dívkou a hlavním hrdinou?! Už jsem si říkal, jaká je to nuda ale potom se to zase vrátilo do dobrých kolejích. Sice bych se na to znova asi nepodíval, ale rozhodně to patří mezi ty lepší béčkové horory.

Noční anděl (1990)

Když pominu mizernou kvalitu obrazu připomínající starou VHS, je to vcelku povedené béčko. Děj byl sice místy celkem roztříštěný, ale ve finále to byla příjemná podívaná.

Zvuky temna (1977)

Snad ji vytáhli ještě živou.

Invaze obřích pavouků (1975) odpad!

Nejlepší bylo prvních deset minut, poté mě to nudilo. Efekty byly opravdu hodně amatérské, bez nápadu. Celkový film bez atmosféry, znova ho už vidět nepotřebuji.