Říjnové nebe (1999)

Nenechte nikoho, aby ve vás udusil naději dotáhnout to někam dál!

Velký Gatsby (2013)

Eh, jak jsem se mýlila! Ten příběh jsem nikdy nečetla, ale nějak podvědomě jsem si vždycky myslela, že ten Gatsby určitě bude křivák.. A Leonardo mi do té představy taky tak skvěle zapadal! Ejhle, všechno jinak. Takže jsem z toho celá překvapená, smutná, zamyšlená i dojatá.. Super film se skvělými kostýmy a detaily. 85%

Hra na hraně (2013)

Překvapivě zábavná trick story.. Dost předvídatelný..ALE stejně mám ráda filmy, kde to ten chudáček na konci všem natře :) A ten Ben..no hezky se na to koukalo.

Diana (2013)

Tak 50%. Ke třem hvězdám mě naklonil jen výkon Naomi. Jinak mě mrzí, že je to tak nekonfliktní vůči královské rodině. Je to jenom neslaná omeleta Dianiných románků, ale děti nebo exmanžela tam nikdo neřešil. Škoda, že si tvůrci netroufli na víc..

Millerovi na tripu (2013)

Nečekaně vtipný. Ale Jen jako striptérka moc prostoru nedostala..škoda, šlo jí to!

Match Point - Hra osudu (2005)

Podle mých žebříčků je to bezkonkurenčně nejlepší film Woodyho Allena.

Jasmíniny slzy (2013)

Ještěže je ta Cate tak skvělá herečka!!

Darebáčci (2000)

Woodyho styl je mi prostě tak trochu cizí. Námět je skoro vždycky fajn, ale to zpracování je divný. A když hraje sám Woody nějakýho hlupáka, tak mě to přivádí k šílenství. Jeho filmy by z mého hlediska byly spíš průměrný až podprůměrný, ale vždycky si vybere skvělý herce, kteří mu to zvednou o úroveň výš. V Darebáčcích se mi ale moc nelíbili ani herci..

Nevědomí (2013)

Na můj vkus trochu moc přemotaný scifi, takže "jen" 60%.

Rozkoš v oblacích (2013)

Uf! Myslim, že nejsem nějakej suchar, ale tady budu upjatá.. To byla příšerná slátanina. Absurdní situace plná divnýho sexu, což nebylo ani vzrušující ani vtipný. Mimochodem ještě teď mam husinu z toho, jak steward stewardovi oblízl sperma z obličeje. gweeee